Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,
vlastním čerpadlo z Mountfieldu. Loni se objevil problém při startování. Zvětšila se komprese až do té míry, že při zatažení za šňůru mě to div neutrhne prsty. Proto jsem odnesl čerpadlo do Mounftfieldu, kde přejímací technik problém potvrdil a čerpadlo přijal do opravy. Po čase se mě vrátilo s tím, že čerpadlu nic není a závada se neprojevila. Zkusil jsem nastartovat a skutečně - start byl hladký, bez sebemenších obtíží. Takže ve skutečnosti s tím něco museli dělat, protože samo se asi neopravilo. Pár měsíců jsem čerpadlo úspěšně používal až do teď, kdy se problém objevil znovu. Než půjdu znovu za „experty“ z Mountfieldu, tak bych chtěl požádat o radu, čím by mohl být problém způsoben a jak ho případně odstranit. Pokud odšroubuji svíčku, tahat za šňůru lze krásně lehce. Když sundám vzduchový filtr nebo i celý karburátor, nemá to na nic vliv.
Předem díky za rady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika