Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Optusi, hladina ve studni mě šla poslední 2 roky skutečně hodně dolů, nicméně čerpadlo bylo stále dostatečně ponořené a plovákový spínač plaval na hladině, a stále jsem byl asi metr pod udávnou výškou výtlaku. Čerpadlo jsem včera přeměřil, přerušený obvod, špatný izolační stav. Po rozebrání vrtulka v pořádku, ale shořelé vinutí, uvnitř motoru voda nebyla, bylo to jen neskutečně mastné, vlhko se mi zdálo v prostoru nad motorem, tam co je kondenzátor. Vzhledem ke sníženému průtoku před totálním koncem si myslím, že kondenzáror ztratil kapacitu (neměřil jsem), nebo vinutí již bylo načnuté. Teplotní spínač jsem nenašel, možná byl z druhé strany. Zkouším, jestli by se nedal koupit a za kolik náhradní motorek, kondenzátor a těsnící kroužek (nerad věci vyhazuji). Jinak mě minimálně zbude plovákový spínač a kabel. Také jsem zaslechl, že kalovka by neměla zůstávat trvale ponořená.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika