Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pri zavlahe s tak malym tlakom zrejme kvapkacie otvory nekladu velky odpor. Pozor na zmeny v tlaku v zavislosti od miesta v sustave aj pocas vyprazdnovania zasobnej nadoby. Tie mozu byt relativne velke a firma neudava ako sa meni prietok s tlakom. Moze sposobit nerovnomerne zavlazovanie. Ak je tlak 1-2 Bar, tak zmena tlaku vzhladom na tlakove zmeny su pri nizkych prietokoch kvapkovej zavlahy skoro zanedbatelne. Zavlazenie je rovnomerne a stabilne ak zavlaha nie je prekompenzovana. Vyhoda kvapkovej zavlahy na velmi nizky tlak je ze ide bez cerpadla.

Aby som to zvrnul. Na zavlahu velkej plochy by som zvolil kvapku, ktora pracuje pri vyssich tlakoch a pomocou cerpadla. Male plochy, ak ma niekto malu zahradku alebo zahon by sa dala pouzit aj nizkotlakova technologia. Zial chybaju niektore dolezite udaje, napr. preitoky pri roznych tlakoch, aby sa dalo skutocne posudit, ako a kde toto bude fungovat.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika