Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

potřeboval bych poradit s výběrem tlakového čerpadla pro čerpání vody ze studny (převýšení 3metry) na zahradu (další převýšení 1,5m). Na zahradě ho hodlám využít pro napouštění IBC nádrže a manuální zalévání rozstřikovačem doposud jsem používal malysh, který se odporoučel. Nyní bych chtěl používat i 3 kruhové rozstřikovače, které malysh neutáhl. Ve studni mám nainstalován hydrokontlorer Elpumps DSK 10.

můj typ cena/výkon je Güde GDT 901 ale nevím zda je to vhodné čerpadlo pro mé použití vhodné - respektive, zda je jeho výkon dostačující.

druhým typem je AL-KO TDS 1001/3, tam alespoň výrobce uvedl tlak, který by mi dostačoval. (navíc se mi líbí mřížka proti vniknutí nečistot), ale je tedy podstatně dražší

čerpadlo chci opatřené plovákem

kolega mi doporučil potom značku Alfa-pumpy. Ale zde se v nabídce už vůbec nevyznám.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika