Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To jste na tom ještě relativně "dobře ", víte kde vyvěrá a se sousedy můžete snad diskutovat. Já mám na chalupě problém- děs- generace nebyla voda, až renomovaná firma našla, že snad. Když vyvrtali cca 20 m  - v o d a! A jaká! Parametry kojenecké.: To se nelíbilo sousedovi v kopci. Při vodoprávním řízení se dožadoval vědět přesně, kudy pramen vede. Pak tajně vykopal do směru pramene z kopce rygol cca 30m, jak si s tím dal práci, a tam co týden vypouští žumpu.Nejsme tam přes týden, tak si dělá co chce, když jsem tam náhodně v týdnu dojel a viděl, mohla mě rodina křísit. Vrt s příslušenstvím stál 80.000 Kč.Policie, úředníci, hygiena, nikdo s tím nechce nic mít.A pak že vydalo M. životního prostředí ČR materiál Státní politika životního prostředí (je na netu),když ji ti, co mají, nedodržují, aby ještě postižený úředníky vyučoval. V jakémže to tedy žijeme státě? Všichni, co tuto diskuzi čtou a takto i tyto řádky - varuji, musíte se bránit, nebýt laxní a ve shonu života nemávat rukou. Až časem prosákne do podzemních pramenů tisíce let tvořených, co budete mít za vodu , a navždy?Je třeba myslet dopředu a zabránit v jednání takovým vandalům, co myslí stylem- soused má velké prase, tak ať mu chcípne... a nemyslí na další generace, co jim po nás zůstane.Zhuntované rozkradením stání hospodářství, vydrancované i tak chudé nerostné bohatství a místo čistých podzemních vod podzemní potoky fekálií a jedů? 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika