Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dobry den, mam taky problem s cerpadlem SVA 32

je dvoustupnove a pohani ho motor 1.5kW

cerpadlo neni nove, ale je z domaci vodarny. koupil jsem ho i s vodou uvnitr takze donedavna jelo (pry zavedli vodovod)

napustim si ho vodou, saci potrubi taky ale po zapnuti mi vytryskne proud vody a pak uz nic. najednou se zavzdusni sani.

mam tam asi metr trubky a pak zpetnej ventil. pak je jeste druhej s kosem v potoce.

kdyz jsem to cerpadlo prefazoval, tak zacalo tlakovat saci prostor a voda nikde netece. v zadnem spoji proste nikde.

saci potrubi je v coulove trubce delky 102m s prevysenim necele 3m. predchozi typ SVA 25 jednostupnovy s O.75kW motorem to zvladal vpohode s polovicnim prutokem.

co mam delat? to cerpadlo jinak cerpa vpohode z jednoho metru prez pulcoulovou hadici. jinou sem po ruce nemel.

vystup cerpadle je nenapojen a konci 30cm trubkou prez kterou ho zavodnuji. muze to vadit?

dekuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika