Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče



Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?)
14.7.2018 8:21

Při skrytém varu (týká se jen velmi čistých látek-ne marmelády) není teplota nižší než bod varu, ale chybí iniciátor, na kterém se tvoří bublinky. A stačí zrnko prachu nebo rybízová pecička a je to tady...

V našem případě dochází ve sklenici k přetlaku (bod varu se zvýší), proto kapalina vystříkne. Vytlačuje ji expandující plynná fáze, která se prudce ohřála otočením lahve a probubláním přes mnohem teplejší kapalinu.

Protože mi to určitě nevěříte, pokusím se alespoň odpovědět na dotaz zadavatele. Tam se shodneme.

"Kde jsem udělal chybu?"  Otočil jste sklenici příliš brzy.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
            
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 14.7.2018 8:21

Při skrytém varu (týká se jen velmi čistých látek-ne marmelády) není teplota nižší než bod varu, ale chybí iniciátor, na kterém se tvoří bublinky. A stačí zrnko prachu nebo rybízová pecička a je to tady...

V našem případě dochází ve sklenici k přetlaku (bod varu se zvýší), proto kapalina vystříkne. Vytlačuje ji expandující plynná fáze, která se prudce ohřála otočením lahve a probubláním přes mnohem teplejší kapalinu.

Protože mi to určitě nevěříte, pokusím se alespoň odpovědět na dotaz zadavatele. Tam se shodneme.

"Kde jsem udělal chybu?"  Otočil jste sklenici příliš brzy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 248.187 (?), 14.7.2018 8:58

Sklenici můžete otáčet v době, kdy ještě nevznikl podtlak pod úroveň bodu varu džemu a nebo až poté, kdy se teploty a tlak vyrovnaly tak, že hystereze jevu nevyvolá prudký var.

Závitová víčka mají tu výhodu, že případný nvznik varu ustojí po dobu než pomine a vznikne opět podtlak.

SfK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 14.7.2018 8:06

Varem se v tomto případě rozumí prudká přeměna vody v páru. Ne var ve smyslu kdy voda má sto stupňů. Využívá se toho při průmyslové přípravě džemů, kdy se "vaří" při sníženém tlaku a voda se tak rychle odpaří.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika