Zkušenosti se zahradnictvím Tropik?



host - 156.220 (?) 
28.6.2013 21:59, zobrazeno: 9743x

Zdravím, chtěla bych si objednat nějaké palmičky a exotické ovoce na tropik.cz, máte s tímto zahradnictvím zkušenosti? Stránky působí dobře, na rozdíl od většiny zahradnictví je tam spousta článků a podrobných návodů či zajímavostí, tak mne zajímá, jestli jsou kvalitní i jejich výpěstky či semena?

Zdraví Pavla T.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 156.220 (?), 29.6.2013 17:10

Tropik mohu doporučit, pán je ochotný a poradí, rostliny jsou v pořádku, často i lepší než na inzerovaných fotografiích a další předností je, že u jednotlivých produktů jsou vyfoceny rostliny, které dostanete, ne pouze ilustační foto té nejhezčí rostliny v dospělosti - víte, co kupujete. Kvalita semen u mě byla velmi dobrá a to i u těch palem, které jsou všeobecně na klíčení složitější. Navíc posílají semen více, než inzerují. Semena hlavně palem mají nejlevnější na internetu.

M.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.22 (?), 22.11.2015 18:54

Z TROPIKu jsem objednával víckrát i jsem osobně navštívil. Není to žádná podvodná firma, ale poctiví nadšenci-zahradníci. :)

Prostě maximální spokojenost.

SAPMOK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 140.101 (?), 11.2.2016 23:03

Tak Tropik znám osobně a větší nadšence do rostlin hned tak nenajdete.Mají opravdu nepředstavitelný přehled a ochotně poradí, je to pro ně nejen práce ale vyloženě životní styl. 

Podobných firem které upřednostní kvalitu před kvantitou je dnes jako šafránu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.28 (?), 31.8.2017 12:08
Zdravím, jen se chci zeptat, po odeslání objednávky mi nepřišel žádný email s potvrzenim objedmávky jako je to u jinych zahradnictví. Ptám se proto jestli je to u tohoto zahradnictví běžné(ani by mi to nevadilo), nebo jim objednávka nedošla? To by se mi stát mohlo celkem snadno s kvalitou meho připojení. Děkuji za vaše zkušenosti.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 44.162 (?), 31.8.2017 16:16

Mají toto rozepsané na titulní straně velkým písmem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 13.12 (?), 14.3.2022 14:05

tropic mohu doporučit, je to taková botanická i zoologická zahrada i různé zvláštnosti, motýli, škeble, výstavní kousky z pravěku. Sazenice kvalitní, široký výběr.
Majitel je nadšenec na přírodu ale i motorky nebo podobné, kdysi závodil. Je slušné nechat mu tam tringelt, kupuje krmení a hlínu. Rád se tam zastavuji když jsem poblíž.
Má tam rané i pozdní minikiwi a každý kdo přijde v době zrání si může ochutnat i nejlepší odrůdu vitakola, k ní patří samec adam.ta zraje začátkem srpna, druh arguta zraje v září-říjnu. Také jsou tam tropické i subtropické rostliny, citron, mandarinky a j. POCHVALA    od J.K.Frýdek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika