Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Zahradnictví a obchody > Zkušenosti se zahradnictvím Tropik?

Zkušenosti se zahradnictvím Tropik?

host - xxx.xxx.156.220 (?)
28.6.2013 21:59
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím, chtěla bych si objednat nějaké palmičky a exotické ovoce na tropik.cz, máte s tímto zahradnictvím zkušenosti? Stránky působí dobře, na rozdíl od většiny zahradnictví je tam spousta článků a podrobných návodů či zajímavostí, tak mne zajímá, jestli jsou kvalitní i jejich výpěstky či semena?

Zdraví Pavla T.

Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

host - xxx.xxx.156.220 (?), 29.6.2013 17:10
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Tropik mohu doporučit, pán je ochotný a poradí, rostliny jsou v pořádku, často i lepší než na inzerovaných fotografiích a další předností je, že u jednotlivých produktů jsou vyfoceny rostliny, které dostanete, ne pouze ilustační foto té nejhezčí rostliny v dospělosti - víte, co kupujete. Kvalita semen u mě byla velmi dobrá a to i u těch palem, které jsou všeobecně na klíčení složitější. Navíc posílají semen více, než inzerují. Semena hlavně palem mají nejlevnější na internetu.

M.K.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.217.22 (?), 22.11.2015 18:54

Z TROPIKu jsem objednával víckrát i jsem osobně navštívil. Není to žádná podvodná firma, ale poctiví nadšenci-zahradníci. :)

Prostě maximální spokojenost.

SAPMOK

Připojit reakci

host - xxx.xxx.140.101 (?), 11.2.2016 23:03

Tak Tropik znám osobně a větší nadšence do rostlin hned tak nenajdete.Mají opravdu nepředstavitelný přehled a ochotně poradí, je to pro ně nejen práce ale vyloženě životní styl. 

Podobných firem které upřednostní kvalitu před kvantitou je dnes jako šafránu...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.176.28 (?), 31.8.2017 12:08
Zdravím, jen se chci zeptat, po odeslání objednávky mi nepřišel žádný email s potvrzenim objedmávky jako je to u jinych zahradnictví. Ptám se proto jestli je to u tohoto zahradnictví běžné(ani by mi to nevadilo), nebo jim objednávka nedošla? To by se mi stát mohlo celkem snadno s kvalitou meho připojení. Děkuji za vaše zkušenosti.
Připojit reakci

Beny2 (756) - xxx.xxx.44.162 (?), 31.8.2017 16:16

Mají toto rozepsané na titulní straně velkým písmem.

Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Chov pstruhov29.3.2020
Chov pstruhov28.3.2020
Chov pstruhov26.3.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů