Zkušenosti se zahradnictvím Tropik?



host - 156.220 (?) 
28.6.2013 21:59, zobrazeno: 9768x

Zdravím, chtěla bych si objednat nějaké palmičky a exotické ovoce na tropik.cz, máte s tímto zahradnictvím zkušenosti? Stránky působí dobře, na rozdíl od většiny zahradnictví je tam spousta článků a podrobných návodů či zajímavostí, tak mne zajímá, jestli jsou kvalitní i jejich výpěstky či semena?

Zdraví Pavla T.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 156.220 (?), 29.6.2013 17:10

Tropik mohu doporučit, pán je ochotný a poradí, rostliny jsou v pořádku, často i lepší než na inzerovaných fotografiích a další předností je, že u jednotlivých produktů jsou vyfoceny rostliny, které dostanete, ne pouze ilustační foto té nejhezčí rostliny v dospělosti - víte, co kupujete. Kvalita semen u mě byla velmi dobrá a to i u těch palem, které jsou všeobecně na klíčení složitější. Navíc posílají semen více, než inzerují. Semena hlavně palem mají nejlevnější na internetu.

M.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.22 (?), 22.11.2015 18:54

Z TROPIKu jsem objednával víckrát i jsem osobně navštívil. Není to žádná podvodná firma, ale poctiví nadšenci-zahradníci. :)

Prostě maximální spokojenost.

SAPMOK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 140.101 (?), 11.2.2016 23:03

Tak Tropik znám osobně a větší nadšence do rostlin hned tak nenajdete.Mají opravdu nepředstavitelný přehled a ochotně poradí, je to pro ně nejen práce ale vyloženě životní styl. 

Podobných firem které upřednostní kvalitu před kvantitou je dnes jako šafránu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.28 (?), 31.8.2017 12:08
Zdravím, jen se chci zeptat, po odeslání objednávky mi nepřišel žádný email s potvrzenim objedmávky jako je to u jinych zahradnictví. Ptám se proto jestli je to u tohoto zahradnictví běžné(ani by mi to nevadilo), nebo jim objednávka nedošla? To by se mi stát mohlo celkem snadno s kvalitou meho připojení. Děkuji za vaše zkušenosti.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 44.162 (?), 31.8.2017 16:16

Mají toto rozepsané na titulní straně velkým písmem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 13.12 (?), 14.3.2022 14:05

tropic mohu doporučit, je to taková botanická i zoologická zahrada i různé zvláštnosti, motýli, škeble, výstavní kousky z pravěku. Sazenice kvalitní, široký výběr.
Majitel je nadšenec na přírodu ale i motorky nebo podobné, kdysi závodil. Je slušné nechat mu tam tringelt, kupuje krmení a hlínu. Rád se tam zastavuji když jsem poblíž.
Má tam rané i pozdní minikiwi a každý kdo přijde v době zrání si může ochutnat i nejlepší odrůdu vitakola, k ní patří samec adam.ta zraje začátkem srpna, druh arguta zraje v září-říjnu. Také jsou tam tropické i subtropické rostliny, citron, mandarinky a j. POCHVALA    od J.K.Frýdek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika