Zkušenosti se zahradnictvím Petr Franc, Kamenné Žehrovice?



david.rehor - (12) - 96.87 (?) 
1.11.2009 20:03, zobrazeno: 17207x

Dobrý den,

chystám se vyrazit do zahradnictví Petr Franc v Kamenných Žehrovicích. Máte s nimi někdo nějaké (pozitivní, negativní) zkušenosti.

Pane Franci nepište ;-)

Díky moc, David

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 205.201 (?), 1.11.2009 21:09

Do zahradnictví pana  Ing. Petra France v Kamenných žehrovicích chodíme s mamželkou  již skorem 15 let a jsme nadmíru spokojeni, protože tam mají mimořádně pestrý výběr prakticky všeho sortimentu,  který zanícený zahrádkář (moje žena)  potřebuje. Jsme sice Pražáci, ale máme chalupu a zahradu v obci Lhota nedaleko Kamenných Žehrovicích - a můžeme říct, že všechno, co jsme si tam vysadili jsme našli a zakoupili v zahradnictví pana France.  Navíc oceňujeme vedle odborných znalostí i jeho ochotu a vstřícnost, se kterou vždy poradí. Kdyby náhodou právě některou trvalku, vřes, cibulku či keřík neměl,  zajistí ji ve velmi krátké době!

Vřele můžeme doporučit!

Manželé Měchovi,   Lhota 61,  pošta Kamenné Žehrovice.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
david.rehor - (12) - 96.87 (?), 1.11.2009 21:42

Diky. At vam chalupa i zahradka dela radost! :-)

David

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.254 (?), 27.1.2014 11:55

Tak my jsme nakupovali v tomto zahradnictví v roce 2011 a ačkoliv je zahradnictví Franc v Žehrovicích blízko, už tam nic nikdy nekoupímea. Rostliny asi nezalévali, takže za 1200 Kč zbyla jedna rostlina Josta.Překvapilo nás, že k uvedeným cenám připočítali DPH, asi potřebovali zvýšit obrat. Bohužel, až po zaplacení a kontrole lístku jsme se ozvali a nešlo nic dělat. Velmi nepříjemné chování, obtěžoval je jakýkoliv dotaz. Chodíme raději jinam, i když najedeme více km, třeba Lotouš a Nouzov. Nakonec je to sice dál, ale jsou rostliny i levnější. větší výběr a hlavně rostou...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.17 (?), 4.7.2014 12:09

Moc dobře se nám tam nenakupovalo. Zakládali jsme bylinkovou zahrádku a jelikož jsme začátečníci je pro nás důležité přečíst si na květníku název rostliny. Ten mají uvedený cca na 10% nabízeného sortimentu. Také chybí ceny a neustále tam musíte náhánět prodavače, aby Vás informoval o těchto základních věcech. Rostliny tam mají pěkné, ale tohle nás odradilo. Dobře jsme nakoupili v zahradnictví Lístek v Ředhošti. U každé rostliny je název a cena. Paní prodavačka se Vám věnuje a dobře poradí. Brali jsme tam maliny, růže a pojedeme si pro ovocné stromky. Ceny jsou velice příznivé. Bylinky jsme nakonec nakoupili za poloviční ceny na trzích v Ředhošti. Probíhají každý víkend.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 116.113 (?), 22.7.2015 8:37

Tak my jsme nakupovali v roce 2015, jsme ze severu Moravy a s nákupem na dobírku jsme velmi spokojeni. Vše došlo dobře zabalené, nepovadlé, jen jsme zasadili a zalévali, vše pěkně roste. Jsme velice spokojeni. Příští, podzimní objednávka bude opět u vás. Pelánovi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 102.138 (?), 23.6.2022 9:56

Nebyla jsem v zahradnictví, ale chci vás všechny varovat hlavně před objednávávním rostlin ze Zahradnictví Franc poštou. Rostliny mi přišly v totálně dezolátním stavu - polámané, vysypané z květníků, uschlé, prorostlé trávou.Úděs, který jsem zažila při otevření obrovské krabice už nechci zažít. Řešení mé reklamace probíhalo ale stejně stresově - neochota, arogance - nikdo to takto nebalil (asi jim je někdo přebalil cestou),  vina přepravní služby apod. argumentace.

Po příslibu řešení s panem Francem jsem se cca po měsíci dnes dozvěděla, že mám rostliny vrátit. Zřejmě čekají, že to neudělám, stejně jako mí předchůdci a volně budou pokračovat ve svém "byznysu".

Radím vám - tohle si ušetřite!

anna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 240.3 (?), 16.5.2023 11:58

Negativní zkušenosti s dobou dodání objednaného zboží, nereagování na mail, celková nespokojenost. Inzerované termíny dodávky přes E-shop nejsou dodrženy a ani žádná komunikace k termínu dodávky není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika