zkušenosti s rostlinami na dobírku



Stránky: 1,  2,  3   
host 
24.4.2002 7:51, zobrazeno: 36255x
máte,prosím, někdo zkušenost (dobrou či špatnou) se zasíláním rostlin z katalogů na dobírku, jedná se mi o "Zahradnictví Tomáš Petro Mělník-Mlazice" děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
hanaper - (19), 25.4.2002 11:45
Jednou jsem si objednala od této firmy chryzantémy. Zásilka
přišla poměrně brzy, rostlinky byly zabaleny v novinovém
papíru, popsané propisovačkou a protože noviny byly promo-
čené, nebylo písmo příliš čitelné. Dvě z deseti rostlinek jsem
v té změti hlíny a papíru vůbec nenašla.Takové zkušenosti
mám já. Možná měl někdo jiný větší stěstí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tomas - (1), 27.4.2002 12:16
Asi pred 5 lety jsem si nechal poslat par keriku, (Kanadske boruvky, Rakytnik a nevim co jeste). Bylo to z katalogu, ktery propagoval nejake velke zahradnictvi, se zahranicni ucasti, nekde severne od Prahy. Jiz presne nevim, tak nebudu jmenovat. Rostliny prisli asi v podobnem stavu jak uvadi pisatelka odpovedi. Mimo jine do roka mi vse uhynulo, mozna i mou nesikovnosti, ale myslim ,ze je lepe venovat cas a pokud muzete, radeji si osobne vybrat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 27.4.2002 23:05
Dobré zkušenosti mám s firmou LUKON BULBS, Lovčice. Objednávala jsem již 3x a rostliny přišly vždy perfektně popsané a zabalené. V zahradnictví Petro Tomáš jsem si objednávala květiny asi před šesti týdny, ale dosud nic nepřišlo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 3.5.2002 11:23
Mohu doporučit IPB Real školky Žehušice (www.konifery.cz). Objednávala jsem od nich loni již dvakrát trvalky a byla jsem maximálně spokojena. Při zaslání balíku Vás informují e-mailem a tak se nemůže stát, že rostliny budou týden ležet na poště.

Jiřina Nagyová
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 14.5.2002 13:57
Koupil jsem si u Starkla dva pěkné štěpy vinné révy a hned vedle jsem zapíchl dva mrzáčky koupené v zahradnictví. Mrzáčci krásně prospívají a rodí, ty od Starkla živoří.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host, 10.5.2003 12:26
Také nemám dobrou zkušenost. Tatínek si objednal u Starkla, vše mu zašlo. Já jsem si tam koupila osobně a přivezla jsem si od nich puklici (moje chyba, bez brýlí nevidím a neměla jsem je)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host, 10.5.2003 21:57
Již počtvrté jsem objednával od f. Starkl a až na dodací lhůtu která se protáhla na 5 dní nemohu říci nic špatného . Všechno co jsem objednal vzešlo bez problému . Navíc jsem tam sehnal věci které jsem jinde ani přez internet za tak dobrou cenu nenašel . J.K.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 18.18 (?), 11.8.2006 18:52
Děkuji, nechci. I já mám se Starklem neblahé zkušenosti, cca polovina rostlin (objednával jsem po 3 roky) po roce zašla a ostatní živoří. Starkl má hezké katalogy, rostliny namnožené a rychlené ve sklenících a i vzhledem k dopravě - prostě to dopadne špatně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 166.20 (?), 12.8.2006 21:57
Jsem rád, že slyším prvního spokojeného zákazníka od Starkla. Osobně jsem nic od něho neobědnal, dost jsem slyšel, přečetl a i viděl. Třeba se polepší. Nebo už polepšil?     VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika