Zkušenosti s rostlinami na dobírku



Stránky: 1,  2   
host - 10.108 (?) 
20.3.2010 17:17, zobrazeno: 23000x

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti se zásilkovým zahradnictvím Martina Drahošova - prodej rostlin a Lenka Pavláková - okrasné rostliny.

Děkuji

Eva

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 103.30 (?), 20.3.2010 18:09

S těmito zásilkovými zahradnictí nemám žádné zkušenosti.Nevím, o co máte konkrétně zájem, ale mohu vřele doporučit on-line obchody pana Basíka a pana Koníčka. Veškeré jejich zboží bylo zatím v perfektním stavu.

Přeji úspěšné pěstování.

Bláža

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 86.78 (?), 20.4.2010 23:17

Internetový obchod p.Basíka vřele doporučuji!

Zatím vše v pořádku a ke každé zásilce dárek navíc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.18 (?), 20.4.2010 23:35

S kamarádkami objednáváme již několik let rostliny z těchto zásilkových obchodů : p.Basík, Lukon Glads, Lukon Bulbs, Najmanová, N.O.S., zahradnictví Petr, okrasné rostliny Andrlová, fuchsie Petro, většinou i Starkl. Pouze 1x jsme zatím měly rostliny od školky Šťastný, zahradnictví Flos, zahrady-rostliny Franc a Hortus. S dodanými rostlinami jsme spokojené, pokud došlo k nějaké záměně odrůdy, bylo vždy po dohodě vše vyřešeno. Rostliny až na výjimky úspěšně rostou. Zvláště zásilkové obchody uvedené v první větě mohu doporučit i pro jejich ochotu při jednání se zákazníkem.      Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 10.203 (?), 7.5.2010 8:33

Poprvé a musím říct, že i naposledy jsem objednal zboží od firmy N.O.S.

Dodali mi korejskou jedli se suchým hlavním výhonem a hlohyně, které měly být přesazeny do větších nádob již vloni na podzim. Z jedenácti sazenic jsem musel tři vyhodit.

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 43.97 (?), 28.5.2010 13:43

Mám podobnou zkušenost s N.o.s.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 188.21 (?), 16.11.2010 23:49

Nevím, letos jsem zkoušela dva eshopy abczahrady a primazahradu a vše co jsem si objednala, přišlo.

Cenově to ujde a zboží bylo slušný. Ještě jsem kupovala balkonovky od Petra a také dobré.

Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Oxalistriangularis - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (578) - 101.49 (?), 17.11.2010 10:58

Já jsem zásilkovou službu rostlin na dobírku využila letos prvně v životě, hlavně kvůli tomu, že jsem mimo jiné chtěla i broskev Amsdenovu, kterou nikde v okolí neprodávají. Všechny objednané stromky byly pěkné, pěkně upakované, tak mohu jen pochválit a doporučit firmu pana Peška z Bojkovic. Večer mi e-mailem oznámil, že balík byl předán poště a druhý den dopoledne mi ho pošta doručila. Zda se všechny rostliny ujmou, nebo ne nevím, ale doufám, že ano. Broskve, které už mám jsem také sázela na podzim a ujaly se mi všechny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 233.150 (?), 5.5.2011 21:03

Dobrý den, s paní Pavlákovou mám dobrou zkušenost, od paní Drahošové jsem myslím ještě nenakupovala, ale obecně lze říct, že většinou se tato zahradnictví chovají seriózně. Nakupuji tak běžně. Zatím nejlepší zahradnictví, se kterým mám zkušenost a které zasílá rostliny poštou je trvalková školka florianus z Jindřichova Hradce. Ti mají vždycky krásné zdravé sazenice. Marta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 125.58 (?), 3.3.2012 22:23

Kupuji většinou kytky na zahrádku z internetu a zatím jsem se "nespálila"...ušetří se... Zdena..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika