Zasilková zahranictví



host - 182.227 (?)
10.3.2019 7:40

Bavil jsem se s jedním majitelem menšího e s shopu a říkal, že musel snížit cenu poštovného aby se srovnal s konkurencí. Takže na poštovném mírně prodělává. Má to nepříjemný důsledek. Když zasílá jeden stromek, na zásilce prodělá. Při dvou stromcích je na svých, vydělává až když zašle tři a více stromků. Nastavit e shop tak, že přijímá objednávky třeba nad 500 Kč nejde, protože by to byla diskriminace zákazníka a možná pokuta. Jak mají nastavené ceny větší e shopy nevěděl. Možná to dělají stejně. P

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
host - 130.132 (?), 10.3.2019 6:13
Větší firmy mají zasmluvnene individuální ceny - nižší. Horší na tom budou ti co posílají jednou za čas, ale existují tu různé soukromé spedice a ty to dělají třeba za 150,-, teď sem dostal. Ale je to škoda, dřív se nemuselo nic vymýšlet a zašlo se na poštu,, ale teď bude muset. Pošta vyklízí pozice!? __ K.z B.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.227 (?), 10.3.2019 7:40

Bavil jsem se s jedním majitelem menšího e s shopu a říkal, že musel snížit cenu poštovného aby se srovnal s konkurencí. Takže na poštovném mírně prodělává. Má to nepříjemný důsledek. Když zasílá jeden stromek, na zásilce prodělá. Při dvou stromcích je na svých, vydělává až když zašle tři a více stromků. Nastavit e shop tak, že přijímá objednávky třeba nad 500 Kč nejde, protože by to byla diskriminace zákazníka a možná pokuta. Jak mají nastavené ceny větší e shopy nevěděl. Možná to dělají stejně. P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 213.158 (?), 9.3.2019 19:06

Dobrý den, chci se podělit o zkušenosti se Slovenským zahradnictvím Stape Vajda v Čaklově. Perfektní komunikace, volali i kdy budou zásilku odesílat. Stromky a angrešty jsou silné sazenice s hezky založenou korunkou a bohatým kořenovým systémem. Přibalili mi ještě dva dárky. Takže pokud někdo váhá, jestli to risknout, myslím, že by váhat neměl, fakt supr školka. Příští sezonu tam objednávám znovu. Kateřina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 60.86 (?), 28.10.2021 9:39

Objednávám si takhle přes různá zahradnictví asi deset let a v každém se vyskytla nějaká chyba, jiná podnož, odrůda apod.. I o toho Peška mně přišla líska Nottingham, jenže to bylo psáno propiskou a byl tam začerněn proužek proti světlu se dalo přečíst Webbova, to se stalo před pár lety, vzpomněl sem si na to až jsem měl letos první úrodu. Tak Webbovy mám dvě, mrzí mně to míň jak když místo co mělo být červené chutné podzimní jablko vyrostlo cosi žluté letní nechutné z prodejstromku a o školkách v mém dosahu ani nemluvě, ty dopadly hůř než ty zásilkové. Z více jak sta stromků byly chyby u 16, u keřů jsem to nesledoval a dopadlo to u nich ale hůř. Ideální prodejce zkrátka neexistuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika