zásilková zahradnictví



host - 169.161 (?)
11.2.2020 20:27

moc zdravím Sášo a chci poděkovat za vaši reakci - udělala jste mi radost. já si chci objednat některé trvalky, které jsem v jiném zásilkovém zaahradnictví nenašla. hlavně se mi líbí travina Liriope Muscari, ještě jsem se s ní nesetkala ani v časopisech ani v nabídkách a také se mi líbí ty nízké čemeřice. nemáte náhodou tu Liriope? připadá mi docela exotická a mám obavy, že v našich podmínkách ani neporoste. děkuji, Veruna

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
   
host - 138.180 (?), 11.4.2008 23:07

okrasnezahradnictvi.cz

varuji všechny před nákupy v tomto zahradnictví!!!Před 14 dny jsem objednal pajehličník, objednávka byla potvrzena maliem.599 rostlina a doprava 380 kč.Dnes mi byl dodán balík s uschlou borovicí!!!Obyčejnou borovicí.Na mou reklamaci mi bylo vynadáno, že si můžou rozhodnout o náhradním zboží bez mého souhlasu.Mohli zaslat upozornění, že pajehličník nemají skladem.Tel.i mobil byl v objednávce.

Když vám povím, že mi bylo telefonu nadáváno do debilů, kur,...ubožáků, panáčku co by chtěli reklamovat... a že nemám právo reklamaci, pak mi nebudte věřit.Přitom na jejich www je ,že do 14 dnů můžete vrátit zboží objednané přes net.Za celý život jsem se nesetkal s tak sprostým jednání.Navíc místo pajehličníku zaslat obyčejnou, uschlou borovici v ceně max 125 Kč je opravdu síla!!!Podám podnět na šetření příslušným úřadům, aby zahradnictví prošetřili.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jekyll - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (498) - 214.25 (?), 12.4.2008 7:46

Celý internet je plný varovaní pred pani Konvičkovou z Tichej, ale Vy si musíte objednávať zrovna od nej! Potom to nemôže dopadnúť inak. Konvičková má v sortimente iba minimum rastlin, zbytok je len návnada na prilákanie návštevníkov webu. Všetko "už mali" alebo "budú mať" - to je jej obchodná stratégia. Zbytok sú náhradné rastliny. Je to dáma v klasických modrých teplákoch s menej vyberaným slovníkom. Rodinný podnik so silne matriarchálnou hierarchiou označuje na webe "profesionálnym obslužným personálom". Cieľom jej zahradníctva nie je Vaša spokojnosť, ale výlučne jej prospech. Dom ma nový, honosný, postavený pravdepodobne z "náhradných rastlín". Vaše peniaze sú podľa mňa nenávratne stratené a myslím si, že s tým nič neurobíte.

Rastliny by som v zákonnej lehote vrátil bez udania dôvodu. Na to máte právo. Nepostupoval by som cestou reklamácie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Renata Ondračková - (1) - 151.133 (?), 6.5.2013 9:39

Chci také připojit k nespokojeným zákazníkům fa Konvičkovi.Sliby, sliby... Vřele mohu doporučit malé rodinné Zahradnictví pod Hradovou v okrese Frýdek - Místek. Byla jsem velice spokojená, krásná ukázková zahrada, skalničky, trvalky, traviny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 169.161 (?), 10.2.2020 17:40

dobrý den, chtěla bych vědět, jestli máte zkušenost se zahradnictvím pana Sobotíka - Bruntál, který inzerzuje pod "nejlevnější zahradník", rostliny z hor, mají tam širokou nabídku a zvažuju si něco objednat, ale ráda bych slyšela názory diskusního fora, Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 230.39 (?), 11.2.2020 16:45

Zdravím, s nejlevnějším zahradníkem mám zkušenosi tři. První objednávka vůbec žádná reakce, na email nereagovali, nic nepřišlo. Po čase jsem se dala zlákat znova, měli jinde nesehnatelnou rostlinu, tak co už. Objednávka přišla cca do 14ti dnů, před odesláním přišel mail že odesílají, rosliny krásné, zdravé, velké, pěkně zabalené. Třetí objednávka stejně dobrá.

Tuším že u kytek v květináči z dvaceti jedna nebyla, bez předchozího upozornění, cena samozřejmě snížena. U jahod tuším bylo naopak místo deseti cca patnáct rostlin. Se stromky zkušenost od nich nemám.

Takže shrunuto, jsou to spíš zahradníci než eshop, nemají zákaznické centrum jako třeba starkl, který reaguje hned na všechno, jenže rostliny u starkla stojí za pendrek nebo to balí nějaké vemeno a rostliny přijdou placaté a vysypané. Tady komunikace nic moc, ale mají rostliny silné a zabalené od někoho, kdo přemýšlí. Schovejte si fakturu kvůli označení rostlin číslem. Pokud tedy sháníte něco urgentně a nejste každý den schopna přijmout nečekaný balík, tak objednejte jinde. Pokud si chcete udělat radost a nespěcháte, tak tady určitě vyberete. 

Hlídejte si na první stránce, aktuální informace, první věta.. "K datu 10.1. je atkuální stav takový a takový", to je směrodatné. Na začátku sezony aktualizují den ze dne bez upozornění nabídku a pokud objednáte předtím, budete nemile překvapena že zboží zmizí (možná to je případ mé první neúspěšné objednávky).  

Taky se půjdu podívat čím si udělám radost :-)

Sáša

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 169.161 (?), 11.2.2020 20:27

moc zdravím Sášo a chci poděkovat za vaši reakci - udělala jste mi radost. já si chci objednat některé trvalky, které jsem v jiném zásilkovém zaahradnictví nenašla. hlavně se mi líbí travina Liriope Muscari, ještě jsem se s ní nesetkala ani v časopisech ani v nabídkách a také se mi líbí ty nízké čemeřice. nemáte náhodou tu Liriope? připadá mi docela exotická a mám obavy, že v našich podmínkách ani neporoste. děkuji, Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 232.104 (?), 27.5.2014 14:23

Po mé zkušenosti naprosto stejné chování, Předpokládam že to byl Pán Konvička který mi do telefonu nadaval. Nemám k tomu ani co napsat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
progi - (3) - 232.243 (?), 22.4.2008 21:58

Dobrý večer, děkuji za varování před dodávkami rostlin od pí. Konvičkové už týden čekám na zásilku a po přečtení těchto příspěvků si ji rozhodně nevyzvednu. Poraďte kde mám nakoupit kvalitní a levné jehličnany, listnáče a keře - zakládám zahradu a jsem už zoufalá.

Progi@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?), 22.4.2008 22:10

A co zahradnictví? Z jakého jste kraje? I na výstavách jako je hobby České Bud, Zahrada Čech v Litoměřicích, Flora Olomouc je na prodej spousty krásných a zajímavých keřů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
progi - (3) - 232.243 (?), 23.4.2008 7:40

Děkuji za inspiraci, taky jsem o tom přemýšlela, ale jsem z Jihlavy a na všechny tyto výstavy je to poměrně dost z ruky a času je pomálu. Chtěla jsem své objednávky řešit přes net, ale jak vidím budu muset vyrazit .

Tady v okolí jsem žádné solidní zahradnictví s větším sortimentem neobjevila a když, tak tam mají dost šílené ceny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika