zásilková zahradnictví



Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.16 (?)
25.4.2019 20:10
Aby sme iba nenadávali - v okt.2018 som zasadil hrušku Abate Fetel na dulovom podpníku. Keďže som ju nevedel inak zohnať, tak som si ju objednal v zâsielkovom záhradníctve (v tom najväčšom). Prišiel dobre zabalený kvalitný výpestok s robustným kmienikom a dokonca aj s pekne zapestovanou korunkou a dobrým koreňovým systémom. Hruška teraz na jar pekne vyrašila (foto), všetko "šlape" ako má. Bývajú (občas) aj takéto príbehy... IH


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
   
host - 25.2 (?), 1.4.2013 20:46

Je celkem srandovní číst stesky na kvalitu e-shopů různých zahradnictví.Doufám, že ti jež byli s těmito doplnkovými službami zahradnictví nespokojeni přešli ke službám Zahradních center jež za ta léta vyrostla v každém okresním městě.- Jinak se ale musím zahradnictví zastat.Většina ma e-shop jako doplnkovou službu, hlavním objektem prodejů je přímý prodej, včetně vazby, zásilkový prodej se děje opravdu v době volnějšího provozu, případně po skončení prodejní doby. V době začátku vegetačního roku si diky zvýšenému tlaku zákazníků zahradníci berou i sezonni pracovníky a brigádníky, jež k zahradničině a květinařině vztah mají minimální nebo vůbec žadný.Není to na omluvu, každý živnostník si opravdu má své podřízené a kvalitu jimi odváděné prace hlídat.Ale nestalo se Vám něco podobného v pekařství, masně nebo kolonialu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 101.245 (?), 19.6.2009 14:45

Objednávám asi 6 let od různých firem. Za zmínku stojí pouze:

 Krulichovi, BASÍK, okrasne-rostliny /pí. Adrlová/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 158.74 (?), 29.6.2009 11:58

Dobrý den, objednávám taktéž cca 6 let rostliny poštou.

Nejčastěji (3-4x ročně) u Lukon Bulbs a potom u pana Basíka. Pan Basík je ovšem po všech stránkách č. 1 (popis rostlin, balení, komunikace, kvalita rostlin...), jen menší sortiment než Lukon Bulbs- proto u Lukonu B. kupuji častěji. Ale tam se taky občas leccos stane, nicméně to vždy nějak vyřešíme. Těším se na katalog, který by měl co nevidět dorazit. Přeji všem zdařilé a spokojené nákupy a radost z rostlin a ještě něco- méně slimáků v zahradě... Lenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 145.74 (?), 28.7.2009 8:01

Dobrý den, chci se zeptat, zda nemáte zkušenost s www.prodejrostlin.cz. Docela mě zaujala jejich nabídka.Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 170.76 (?), 6.9.2009 14:30

Dobrý den, chci všehchny varovat před podvodníkem č.1. Provozuje e-shop stromkyakere.cz. Láká lidi na velmi nízké ceny. Několik desítek lidí už napálil. Ja osobně jsem mu poslala převodem z účtu 292 kč a naprosto žádná reakce. Telefon, mejly, ICQ mlčí... POZOR na něj!!! Zuzana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 236.4 (?), 19.4.2013 20:19

no jo, ale zahradní centra mají jen očekávanmý sortiment, speciality se získávají právě na e shopech

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.16 (?), 25.4.2019 20:10
Aby sme iba nenadávali - v okt.2018 som zasadil hrušku Abate Fetel na dulovom podpníku. Keďže som ju nevedel inak zohnať, tak som si ju objednal v zâsielkovom záhradníctve (v tom najväčšom). Prišiel dobre zabalený kvalitný výpestok s robustným kmienikom a dokonca aj s pekne zapestovanou korunkou a dobrým koreňovým systémom. Hruška teraz na jar pekne vyrašila (foto), všetko "šlape" ako má. Bývajú (občas) aj takéto príbehy... IH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 186.92 (?), 22.8.2013 14:14

Ano, Krulichovi také doporučuji! Dělal jsem přírodní plot, koupit stromky thuje z baumaxu a většina jich odešla. Od nich byly všechny ok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 43.43 (?), 21.7.2009 9:09

 moje čerstvá zkušenost se   zahradnictvím Konvičkovi je hrozná, to, co mi přišlo v balíku na dobírku, jsem měla chuť vyhodit na kompost!!Jiné zboží, než jsem si objednala, dva stromečky zlomené, balík plný hlíny a plastových lahví. Na můj imail žádná reakce, dovolat se na některý z telefonů nemožné. Vím jistě - tam už nikdy nic neobjednám. Hanka Ústí n/Orl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 157.25 (?), 25.10.2014 22:48

Nevíte, prosím, zda Lukon Bulbs zasílají i nyní? Mají totiž na stránkách uvedeno, že zasílají od února do května.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika