zásilková zahradnictví



host - 208.69 (?)
20.4.2016 23:09

Dobrý den. Také jsem naletěl podvodníkovi Konvičkovi-zahradnictví Tichá. Objednal jsem u něj rostliny v e-shopu. Dodávka nekompletní, kvalita rostlin většinou mizerná a navíc si naúčtoval více než podle potvrzené objednávky. Pokoušel jsem se cenu reklamovat e-mailem, na to nereaguje vůbec a když jsem to zkoušel telefonicky tak jen výmluvy na kde co a je velmi arogantní.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 208.69 (?), 20.4.2016 23:09

Dobrý den. Také jsem naletěl podvodníkovi Konvičkovi-zahradnictví Tichá. Objednal jsem u něj rostliny v e-shopu. Dodávka nekompletní, kvalita rostlin většinou mizerná a navíc si naúčtoval více než podle potvrzené objednávky. Pokoušel jsem se cenu reklamovat e-mailem, na to nereaguje vůbec a když jsem to zkoušel telefonicky tak jen výmluvy na kde co a je velmi arogantní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 191.36 (?), 28.10.2022 17:14

Zahradnictví Konvičkovi-

Větší.../nebudu sprostý / svět neviděl!

Posílají k podzimní výsadbě ovocné stromy, které jsou ještě olistěné, vykopou je a prostokořenné omotané igelitem je nacpou do krabice.

Že by se dodržovaly závazné agrotermíny, to asi nevědí vůbec?

Ale koho vůbec může napadnout vykopat strom s listy???

Nemám slov!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 236.1 (?), 29.10.2022 8:54

V tuto dobu mají stromky ještě listí, protože letos ještě pořádně nemrzlo.
Konvičkovi mají tři možnosti:
1. Vykopat a prodat stromek i s listím
2. Počkat až listí opadá. Ovšem s rizikem, že náhle přituhne a půda zmrzne. Netrpělivý zákazník si mezitím nakoupí jinde.
3. Zavčas odlistit chemicky. To něco stojí, navíc stromku to nijak neprospěje.
Žádný stromek nezahyne proto, že byl vykopán v říjnu a měl přitom ještě listy. Můžete je otrhat nebo za pár dní po výsdbě opadají samy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.254 (?), 23.1.2014 7:12

Zahradnictví Franc v Žehrovicích mám blízko, ale už bych tam nic nekoupila. Rostliny asi nezalévali, takže za 1200 Kč zbyla jedna rostlina Josta, nyní s plody nevalné chuti. Jen nás překvapilo, že k uvedeným cenám připočítali DPH, asi potřebovali zvýšit obrat. Bohužel, až po zaplacení a kontrole lístku jsme se ozvali a nešlo nic dělat. Ale ty ksichty, co přitom měli, když jsme se ozvali...

Výborné zahradnictví je ve Vrčeni a v Blovicích-Plzeň jih. Ochota, pěkné ceny. Ve Vrčeni obrovský výběr a vše se ujalo. Hlavně ovocné stromy. Ve Vrčeni mají i různé ne tak obvyklé rostliny a vše bylo vždy v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 244.253 (?), 22.6.2017 13:23

22.06.2017 Zahradnictví Franc, nákup přes e-shop: Objednala jsem a nepřišlo mi potvrzení na email, i když při objednávce na stránkách zahradnictví psali: Objednávka dokončena. Po telefonu mi vysvětlili, že jsem si objednala za málo peněz, tak ta objednávka neplatí.

Ok, objednala jsem po2. O něco víc položek za víc peněz a ano, potvrzující email přišel. A hned i 2., kde mi sdělili, že mají dovolenou a zabývat se mojí objednávkou začnou za 10 dnů. 

Ok, za 10 dnů přišla faktura, ale některé položky chyběly. Bez vysvětlení. Znova jsem telefonovala. No jo, levandule, ty teď nezasíláme (vybírala jsem pouze položky skladem a nikde se u nich nic nepsalo) a ne, ani nezašleme, musíte si zadat novou objednávku, s novým poštovným... A taky si k nim asi přidat další zboží, aby to bylo za dost peněz a objednávka prošla, že?

Btw, kytky pořád nepřišly žádné :(

Na druhou stranu bych ráda doporučila Skalničky-česnek.cz

Objednané dorazilo doslova obratem, ceny velmi příznivé, rostlinky pěkné, zdravé, výborně zabalené na řepravu. Jen nemají moc výběr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 23.6.2017 10:54

Moje zkušenosti ze zásilkového zahradnictví byly vždy velmi negativní. Nicméně jsem letos chtěla sazenice sporýše argentinského a nabízelo je jediné zásilkové zahradnictví, a to zahradnictví Garlo. Řekla jsem si, že to risknu. Objednávka, potvrzení objednávky, platba, doručení, rostlinky, vše bylo naprosto perfektní. Navíc jako milá pozornost byla sazenice jiné kytičky. Takže příští rok budu objednávat opět. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 160.127 (?), 23.6.2017 19:48

Já chtěla u garlo objednat levanduli minulý rok na podzim, ale přišlo mi to vše drahé. Nakonec jsem objednala levanduli na truhlikov.cz a všechny rostlinky v perfektní kvalitě+skvěle zabaleno.  Jedna sazenice mi asi po týdnu uschla, nemyslím si, že mojí vinou a truhlíkov mi zdarma poslal sazenici novou. V zahradnictvi Franc jsem také objednávala a vše v pořádku, velmi dobrá kvalita. Před pár týdny jsem objednávala skalničky a japonskou azalku na zahradnictvíkout. cz... Stránku jsem z předtím neznala, tak jsem se trochu bála, co přijde. Každopádně 100% spokojenost, vše přišlo skvěle zabaleno, rychlé dodání, vše s poupaty a týden po zasazení všechno rozkvetlo. Dosud mám tedy nejlepší zkušenosti s truhlíkovem, zahradnictví kout, zahradnictví franc. No a zklamání bylo lukon-glads (tam jsem původně levandule objednala a přišly mi napůl suché větvičky napíchané v hlíně, zasadila jsem je a ted už kvetou. Celý podzim však záhon s levandulí vypadal hrozně! Tam už nikdy neobjednám (max.cibuloviny, ty byly ok).A zkušenost s plantica.cz: čekala jsem měsíc na dodání, ikdyž mi přišel email, že za 2 dny zasilku odešlou (2 týdny ještě uplynuly a to jsem jim i psala, že už zboží nechci, at to neposílaj). Zboží přesto poslali. Nakonec kvalita dobrá u trávy little zebra, ale hortenzie vypadá hrozně, ikdyž už pomalu obráží, takže příští rok by mohla být pěkná. K té hortenzii mi však poslali ještě jednu jako dárek a jedná se o nějakou novinku (zatím jsem ji na českém webu nikde nenašla- bílo-zelené listy, talířovité květy (jako drsná hortenzie) blankytně modré barvy). Bohužel žiju na konci světa a jsem tak odkázaná na zásilková zahradnictví...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.20 (?), 14.5.2007 6:19
Váš příspěvek mě docela pobavil. Zaměstnance, který nabádá zákazníka ke zrušení objednávky - to by si měl dát majitel urychleně do pořádku. Tedy pokud má o svoje podnikání aspoň trochu zájem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 58.32 (?), 14.5.2007 22:34
Mám stejnou zkušenost, a to jsem byla ochotna si pro ty rostlinky k nim dojít /150 km/. Objednávka byla asi na 1.500,- Kč. Myslím, že jsem mluvila přímo s majitelem, ale asi to opravdu nestíhají. Škoda. Musela jsem si to poshánět jinde, nebyl zájem. U objednávky na podzim to byl jiný cvrkot, to už ale bohužel spoustu věcí neměly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 15.110 (?), 29.1.2016 16:20

Tak to musíte být jinačí sprinter.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika