zásilková zahradnictví



host - 25.2 (?)
1.4.2013 20:28

Ono je to jako se vším, většina zahradnictví které využívají e-shopu na prodej a nabídku svých výpěstku jsou profesionálove kteří se snaží zákazníka uspokojit i v případě, že si zákazník plete zasílání živých rostlin s nakupem v kolonialu.S e-shopem Franc, Basik,Jahody.eu.,Sempra Turnov, Koníčkovi, Černý. Máme ty nejlepší zkušenosti.A za ta léta co u nich nakupujeme jsme neměli jedinou reklamaci.Sazenice a sadba pečlivě balena na stejné urovni jako Starkl nebo Becker. Je také ale vědět jak se o zaslané rostliny po obdržení postarat.Mnohdy za to jak sadba vypada nemohou zahradnici ale přepravci.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 235.12 (?), 3.5.2007 16:17, zobrazeno: 509422x

Mám čerstvou letošní zkušenost se zahradnictvím Konvičkovi - listnaté keře - rozdíly oproti objednávce, nejasné označení, nesplněné sliby o náhradní zásilce na vlastní náklady. Naopak Krulichovi z Prahy - trvalky - bezvadné. První měli reklamu v časopise, na druhé jsem přišla náhodou. Soňa

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 214.25 (?), 9.5.2007 7:50
Konvičková v Tiché je docela mizerné zahradnictví. Katalog bombastický, rostliny prakticky žádné. Místní to znají. Mám to cca 2km, ale už tam radši ani nejdu. Když jsem něco chtěl, tak to bylo stále - už jsme to vyprodali nebo bude to později!
Teď mám "podivnou" zkušenost se zahradnictvím P.Franc. Objednávka před měsícem, potvrzena, ale rostliny nikdy. Na telefon mi opakovaně sdělili, že mají moc práce a jestli radši nechci objednávku zrušit. "Zum Trutz" nechci. :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.20 (?), 10.5.2007 10:12

Zahradnictví Franc v Žehrovicích jsem dvakrát navštívil. Oni skutečně "nestíhají". Týká se to i obsluhy při přímém nákupu. Určitá nevrlost personálu, "útěk" před zákazníky, ne všechny výpěstky mají zalité, než aby něco pomohli najít, radši řeknou, že už vyprodali... Přesto, že sortiment mají bohatý, tak dojem ze zahradnictví jsme si odnesli rozpačitý.

Naprosto rozdílně - kladně - působí http://www.zahradnictvi-liska.cz/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 173.198 (?), 30.6.2007 20:20

 Já mám se zásilkovou službou Zahradnictví Franc zkušenost velmi dobrou.

Vyhověli mi i s termínem dodání. Zahradnictví jsem osobně navštívil a byl jsem nadšen. Velký výběr i ochotný personál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
jekyll - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (498), 30.6.2007 21:12
Zahradnictví Franc - trvalo im to skoro 2 mesiace od objednávky, ale nakoniec prišlo všetko. Rastliny kvalitné - spokojnosť.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 1.118 (?), 3.6.2009 16:46

Mohu jen plně souhlasit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 25.2 (?), 1.4.2013 20:28

Ono je to jako se vším, většina zahradnictví které využívají e-shopu na prodej a nabídku svých výpěstku jsou profesionálove kteří se snaží zákazníka uspokojit i v případě, že si zákazník plete zasílání živých rostlin s nakupem v kolonialu.S e-shopem Franc, Basik,Jahody.eu.,Sempra Turnov, Koníčkovi, Černý. Máme ty nejlepší zkušenosti.A za ta léta co u nich nakupujeme jsme neměli jedinou reklamaci.Sazenice a sadba pečlivě balena na stejné urovni jako Starkl nebo Becker. Je také ale vědět jak se o zaslané rostliny po obdržení postarat.Mnohdy za to jak sadba vypada nemohou zahradnici ale přepravci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 144.55 (?), 21.4.2016 4:03

vloni na vystavisti v íitomericich jsem si koupila oresak, chtela bych od stejneho pestitele dalsi ovocne stromky, ale nepoznamenala jsemsi kontkt, jen se domnivam, ze to byl pan Černy, muzete mi dat blizsi kontakt, terba je to on... dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 160.10 (?), 14.4.2008 13:45

Dobry den vsem milovnikum zahrady.Chci vas jen ochranit před zahradnictvím KONVIČKA, které je absolutně nespolehlivé, rostliny vám sice pošlou, ale nekvalitní a i ve špatném počtu!!! A když se s nimi pokoušíte domluvit, nereagujou a jen křičí do telefonu a jsou sprostí!!!Myslím, že to je žalovatelné!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 12.84 (?), 30.5.2008 11:20

Bohužel jsem si nezjistil více o firmě P. Konvičková Okrasné zahradnictví něž jsem si objednal zboží... Sliby, lži, podvod, výhružky, finanční ztráta atd. Moje zatím nejhorší zkušenost se zásilkovým e-shopem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika