Zasílatelství Bakker



stepankanovotna - (1) - 126.168 (?) 
21.2.2009 14:16, zobrazeno: 25420x

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti s touto zásilkovou firmou, chtěla bych si objednat rostliny, ale po přečtení příspěvků na zásilkovou službu Starkl se obávám aby to nebylo úplně stejné :(Díky za vaše názory

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 117.34 (?), 21.2.2009 20:25

Dobrý večer Štěpánko,

od Bakkera jsem objednávala cibuloviny, musím uznat, že přišly velmi pěkné, ale ceny jsou určitě vyšší. Možná bych lépe s cenami doporučila Lukon Bulbs, ceny jsou o dost přijatelnější. Zásilku jsem nyní obdržela, zdá se být ok. Ale výsledek zatím očekávám :)

Na ostatní sortiment, jsem četla spíše negativní reakce (bakker). Asi bych doporučovala fyzický výběr v zahradnictví...

Hodně zdaru

Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 90.101 (?), 8.4.2009 12:23

Od Bakkera jsem si objednala několik rostlin, byla jsem spokojená, tedy ze začátku. Pak mi začly ty jejich dárky vadit, protože mám doma asi tak 6 kusů stejných lampiček, snad by si mohli dát více záležet. Nakonec mi neposlali držák na růže, že je už po sezóně, tak nevím, jestli roste na zahradě. Jinak poslední zásilka byla za značně velké peníze - bambus. Myslela jsem, že mi pošlou pěknou rostlinku, ale dostala sem a to prosím nekecám, jedno jediné stébélko, navíc suché s asi 5 cm kořínkem. Stébélko sem pro jistotu podepřela, když už bylo tak předražené, dvěma tyčema, jednak jako opora a jednak, aby bylo nepřehlédnutelné. Asi po dvou měsících, kdy se ani nehlo, najednou vidím, jak to nese sousedův pes v tlamičce. Tak sem se ani neobtěžovala mu to vzít, bylo to stejně k ničemu. Od té doby mi chodí ty jejich výhry apod., ale už nemám důvěru. Zatím jsem moc spokojená se zahranictvím Sieberz. Sice to trošku trvá, než vám pošlou obj. zboží, ale zato jsou rostlinky nádherné, pečlivě zabalené a všechny z loňska - cca 10 kusů růží, 60 kusů ptačí zob aj. vzešly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 90.101 (?), 8.4.2009 12:29

Doporučuji vám zahranictvím Sieberz, loni jsem, píšu níže, objednala asi tak 8 druhů různých rostlin. Všechny přišly ve velmi dobrém stavu. Navíc se mi líbilo jejich chování. Sice jsem si nějakou dobu počkala, snad proto, že rostlinky dopěstovávali a vzorně nachystali, ale 2x jsem jim volala a bez problému jsem si j rostlinky přiobjednala. Protože si účtují poštovné, tak jsem si myslela, že to již nepůjde, že se budou vymlouvat, ale vždy mi řekli, že objednávka ještě neodešla a bez problému mi to připsali k té původní. Což je dle mého solidní jednání. Všechny rostlinky přišly v dokonalém stavu, dokonale zabalené a letos mi všechny do jedné vzešly. Tak, budeme věřit, že se nepohorší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.16 (?), 3.6.2016 20:03

ano, souhlasím. nemám už důvěru, jen otravují se smyšlenými výhrami. Nedoporučuji!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.148 (?), 1.9.2018 11:41

Dobrý den ráda bych vevědě jesly už někdo vyhrál nějakou cenu.,stále jen slibuji že když objednáte tak vyhráváte... já zatím nic nedostala a objednavam.Milena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika