Zahradnictví Trbula



keiti - (4) - 150.58 (?) 
9.4.2010 12:54, zobrazeno: 8618x

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto zahradnictvím v Hranicích na Moravě?.Inzerují v Zahradkáři, ale jinak na meil nereagují, tak nevím jestli si mám u nich něco objednat.Mám to 50km, ale když nevím jestli tam nepojedu zbytečně.Nakupuje tam někdo?Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 72.41 (?), 2.5.2010 13:20

Vážená-ý, objednala nám kolegyně z TOHOTO ZAHRADNICTVÍ a to co přišlo a v hlavně jakém stavu - nepopsané, naházené jedno na druhém, pomačkané a přeschlé - zkoumaly jsme co co vlastně může být, protože to byly malé rostlinky a v dezolátním stavu.Nejlepší byly asi ceny, ale to určitě neudělá žádnou reklamu.

S pozdavem zklamané zahradnice z jižních čech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.5 (?), 13.5.2011 14:18

Dobrý den, já se připojuji k paní z jižních čech úplně přesně to popsala za mne se vším jsem se ztotožnila. Byla jsem hrozně zklamaná.  

S pozdravem zahradnice z Vyškova

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 166.77 (?), 14.9.2015 9:05

Ja by som odporučil zahradnictví Laelia.

Síce komunikácia vúbec žiadna, a dlho trvalo vybavenie objednávky, ale rastlinky prišli v TOP stave pekne zabalené poliate a aj dosť veľké. 

Pripisujem to že to tomu že je to malá firma ktorá nemá zamestnancov navyše na riešenei mailovej komunikácie (aj keď by si to mali zabezpečiť) ale sa starajú o rastliny. 

:D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika