Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Zahradnictví a obchody > Zahradnictví Na Zázvorce

Zahradnictví Na Zázvorce

adrymlova (1) - xxx.xxx.106.62 (?)
3.1.2013 22:12
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Prosím, nemáte někdo zkušenost s nákupem rhododendronů ze zahradnictví Na Zázvorce. Ráda bych si od nich objednala, ale našla jsem zde na fóru negativní zkušenosti z nákupu ovocných stromků u nich, tak mám trochu obavy. AD

Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

Zahradnictví Na Zázvorce

host - xxx.xxx.143.23 (?), 2.5.2017 21:47
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Zahradnictví opravdu hrozné. Stromky a rostliny (když po několika měsících konečně přišly) byly velkým zklamáním. Navíc velmi nepříjemný perzonál při komunikaci. Doporučuji web -netradiční ovoce - vše rychlé, přesné a v pohodě.

Připojit reakci

Zahradnictví Na Zázvorce

host - xxx.xxx.107.19 (?), 5.5.2017 7:34
Taky přidám jednu zkušenost se zahradnictvím Na Zázvorce: Tento týden jsem byla na návštěvě u kamarádky, zrovna když jí pošťák přivezl objednanou "větší" sazenici rakytníku. Sazenice výšky 130cm byla zabalená v krabici 30x20x10cm. Ale jo, ten jeden proutek, který sazenici tvořil, se po chvíli na svobodě jakžtakž srovnal... na rozdíl od dvoulitrového kontejneru... ten už zůstal napořád sešlápnutý.
Připojit reakci

Zahradnictví Na Zázvorce

host - xxx.xxx.156.126 (?), 17.4.2018 12:47

Zahradnictví Na zázvorce mě zklamalo. Objednaná pnoucí růže vytvářela dva velmi tenké proutky, které po 14 dnech úplně uschly a sazenice jahody za 139,-Kč/ks byla na zdřevnatělém kořenu, takže stará. A taky neprojevuje ochotu růst. Na e-mail nereagují. Takže už nikdy více.

Připojit reakci

Zahradnictví Na Zázvorce

host - xxx.xxx.189.57 (?), 30.4.2018 14:36

18.1.2018 v Zahradnictví na Zázvorce jsem objednal 2 ks Wistarii. Balík jsem převzal 27.4.2018. Po rozbalení mě čekalo nemilé překvapení. Oba květináče proschlé. V prvním rostlina se světle zelenými ovislými listy a ve druhém rostlina se zaschlými puky, bez listů. Vyhozených 407 Kč.

Připojit reakci

Zahradnictví Na Zázvorce

host - xxx.xxx.160.77 (?), 4.6.2018 10:41

Velmi špatná zkušenost, bohužel opakovaně. Místo sloupovité odrůdy dodaná klasická, místo pozdně zrající dodaná poloranná a místo ranné pozdní. Vše bohužel zjištěno až letos. A tento rok opět místo sloupovité broskvoně dodaná obyč., naštěstí viditelně. Na mail neodpovídali a telefoniské spojení se podařilo až na poněkolikáté. Pak ovšem extrémně arogantní až drzý přístup. Již nikdy více. Horší je už jen zahradnictví Konvičkovi Tichá.

Připojit reakci

Zahradnictví Na Zázvorce

host - xxx.xxx.168.23 (?), 25.8.2018 8:14

S tímto zahradnictvím nemám žádnou zkušenost, protože na dotazy nereagují, telefon nezvedají. Raději rychle pryč!

Připojit reakci

Zahradnictví Na Zázvorce

host - xxx.xxx.18.79 (?), 25.8.2018 13:41

tak hlavně sloupovitá broskev není, čehož se dá využít dvěma způsoby: zákazník pozná, že si má dát bacha na obchodníka, kterej používá tak klamavou reklamu a obchodník ví, že zákazník, co si takové zboží objednává, o tom moc neví, tudíž se dá snadněji odrbat...

Připojit reakci

Zahradnictví Na Zázvorce

host - xxx.xxx.168.169 (?), 30.8.2018 20:08

Moje zkušenost je bohužel také špatná. Na jaře jsem si objednala magnólii a pět azalek, ceny výborné. Ze všech rostlin se mi ujala jen jedna azalka. Ostatní zůstaly jen holé klacíky, tak jak přišly. Psala jsem dva maily, žádná odpověď. Na telefonu neochota a že prý je to moje chyba.

Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Slepice stále kvokají9:51
Slepice stále kvokají4.6.2020
Chov pstruhov3.6.2020
Chov pstruhov1.6.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů