Zahradnictví Lebiš



Stránky: 1,  2   
indien - (29) - 80.127 (?) 
8.2.2012 14:05, zobrazeno: 26206x

Dobrý den, 
chtěla bych si letos objednat balkonové květiny (muškáty, begónie) u firmy Lebiš. Máte s touto firmou někdo zkušenosti a také se zásilkovým obchodem? Děkuji za reakce. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 34.52 (?), 8.2.2012 15:25

kupujeme pravidelně a pokud to pro Vás není daleko je to pěkný výlet. S rostlinami naprostá spokojenost a hlavně jejich truhlíky jsou super. Takže doporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
indien - (29) - 80.127 (?), 8.2.2012 16:04

Děkuji. No právě, že to mám daleko tak mám strach. A chci tam utratit hodně peněz...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 212.194 (?), 11.2.2012 19:08

Nechci vám zkazit výlet, ale byla jsem tam osobně loni v květnu a je pravda, že to bylo v sobotu, nicméně se mi zdálo, že mají všechno nezalité, povadlé a sortiment běžný jako marketech (bauhaus, obi), ale o polovinu dražší. Nakonec jsem tam koupila jednen zonale muškát, sice pěkný, ale stál 60 Kč. Pokud nejedete kupovat jejich zavlažovací truhlíky, podle mě loni na jaře ostatní sortiment měli to co jinde.

Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 80.127 (?), 13.2.2012 13:06

Ach tak..Já tam právě chtěla udělat velikou objednávku..a nyní po přečtení váhám..jestli raději nemám jet do obi atd...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 255.56 (?), 13.2.2012 15:22

Dobrý den,

já objednávám od Lebiše pravidelně a ještě se nestalo, že by přišly rostliny poškozené, vše se krásně rozrostlo.

Jen ty barevné truhlíky dost praskají.

Jarka

Begonie od Lebiše
Begonie od Lebiše
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
indien - (29) - 80.127 (?), 14.2.2012 15:16

A to si objednáváte balkónovky na dobírku? Chci si právě objednat muškáty a strašně moc kusů takže mám strach..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 85.66 (?), 15.3.2012 15:47

Objednávali jsme si do práce muškáty a přišly v pořádku v krabici a zabalené jednotlivě tuším, že v novinách. Hezky se rozrozstly, ale také obobně radši podporuji zahradnictví v místě, neboť nic zlváštního na nich nebylo. Když se hnojí, rozrostou se všechny... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 200.228 (?), 26.4.2013 21:03

Jelikož nejsem mobilní, volím často nákup rostlin přes internet. Vyzkoušel jsem toho už hodně. Některé firmy byly lepší, jiné horší. Obecně mám dobré zkušenosti, ale často byly rostliny od různých firem zabaleny hodně "nešťastně", ale nakonec se téměř všechny probraly k životu. 

Od firmy Lebiš jsem si loni nechal poslat někaké bylinky a sazenice rajčat a okurek. Všechno bylo perfektně zabaleno ve skvělé kondici. 

A navíc nenechám dopustit na jejich samozavlažovací truhlíky! :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.55 (?), 13.2.2014 19:02

Dobrý den, mám dobré a mohu doporučit! Nějaký ten rok si již objenávám kytičky, ne jen balkonové a vždy jsem byla spokojená jak s dodáním - zabalením, tak i kvalitou sazenic. Vždy byl i návod jak se o ně postarat a mnohdy i jako dárek hnojivo kvalitní, které opravdu funguje, já byla a jsem spokojenásmiley! Jarmila Žižková.Frymburk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika