Zahradnictví Laelia Olomouc



Stránky: 1,  2   
host - 208.71 (?) 
10.5.2010 21:29, zobrazeno: 30432x

Toto zahradictví nabízí velmi zajímavé rostliny, které jsem si v únoru t.r. objednala.Objednávka mi byla potvrzena.Dodnes jsem nic neobdržela.A to jsem psala 2-3 urgence emailem,1x telefon-záznamník.I jsem upozornila na zveřejnění neseriozního jednání.Ticho...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 82.2 (?), 11.5.2010 7:07

Mám asi měsíc stejnou zkušenost. Nevím, proč něco nabízejí, když nic nedodávají...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.71 (?), 11.5.2010 9:18

Zřejmě se tam někdo probudil a dostala jsem sms, že kytky mám na cestě.Omluva žádná.

Tak třeba se dočkáte i Vy.Pokud kytky opravdu zašlou.

Každopádně to celé nepatří k serioznímu obchodování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 83.51 (?), 11.5.2010 9:40
Mám úplně stejnou zkušenost. Objednávala jsem někdy v únoru a balíček dorazil dnes na poštu. Kdyby alespoň dal někdo vědět, že je dodací doba tak dlouhá.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hana06 - (1) - 251.24 (?), 1.6.2010 15:12

Ahoj všichni - v zahradnictví jsem byla osobně - vybrala jsem si ibišek, oleandr a mučenku - zavolala jsem tam večer a paní mi to nachystala k odběru. Druhý den jsem tam večer přijela - byla jsem docela rozčarovaná jak jsou sazeničky strašně malinké za tu cenu. Zatím se naštěstí všechny drží tak uvidím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 55.165 (?), 24.6.2010 23:03

Tak to asi patříte mezi ty šťastnější, já jsem si objednala na podzim 2009, ale už nerozesílali. Každopádně vše potvrdili a tak jsem čekala na jaro až začnou rozesílat podle objednávek jak uvádí. Do dnešního dne nic. Psala jsem, volala, mailovala a nic. Řadím je mezi neseriozní.

S pozdravem odběratel obj. 119040001

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 247.76 (?), 14.7.2010 12:55

Vzhledem k tomu, že jsem zde na zahradnictví Laeila četla samou kritiku,

přesto jsem si v tomto zahradnictví objednala rostlinky, které nejsou běžně k dostání. Objednávala jsem telefonicky (večer) před 3 týdny. Dnes jsem obdržela zásilku a perfektní. Zabalená velmi pečlivě, rostlinky krásné, pěkné,nádhera. Takže bude nadále objednávat. Svatošová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
horte - (27) - 64.214 (?), 14.7.2010 15:17

Já jsem si objednala asi před 2 měsíci ibišek, mučenku a fíkovník. Rostliny byly krásně zabalené, v pěkném stavu. Jen mi neposlali ibišek, ani nenapsali, jestli ho nemají nebo zapomněli, nevím. Zásilka přišla před týdnem, aniž by dali vědět dopředu. Ale já jsem spokojená a budu objednávat dál. Mají tam totiž rostliny, které se nedají jinde sehnat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.115 (?), 30.7.2010 16:31

I já jsem se nakonec dočkala a rostlinky dorazily a byly v pořádku.Následně jsem si objednala znovu, protože opravdu mají rostlinky které jinde nejsou ke koupení. Chování bylo úplně stejné. Ticho po pěšině.Požádala jsem o email před odesláním.Nic.Najednou došel balíček, rostlinky opět v pořádku.

Jinde jsem se s takovým chováním opravdu nesetkala. Dost mi takové chování vadí, ale na kytičky se zlobit nelze.Tam bylo vše o.k.

Jsem zadavatelkou tohoto příspěvku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 137.41 (?), 21.6.2011 19:57

Asi jsem měla štěstí, objednala jsem si ibišky a do necelého měsíce mi je poslali.Byly perfektně zabalené.Vše proběhlo bez komplikací.Nemohu si stěžovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika