Sieberz - zkušenost



Marik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (84) - 67.209 (?) 
13.4.2013 9:54, zobrazeno: 14166x

Dobrý den,

rostlinu, kterou sháním, u nás prodává zatím jen zahradnictví Sieberz. Nenašel jsem tu však zatím moc dobré recenze na toto zahradnictví, prý se to dost podobá Starklu.

Máte s ním někdo dobrou zkušenost? Jaké byly rostliny, které jste obdrželi na dobírku? Rostou Vám, plodí, kvetou, jsou zdravé? Má smysl do toho investovat?

Je to totiž i s dobírkou dost peněz a nerad bych je dával za něco, co mi potom nebude růst a kvést.

Budu rád, za každou zkušenost.

Přeji Vám krásný den,

M.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Violeta - (23) - 18.229 (?), 18.4.2013 14:36

Dobrý den,

já si u fi Sieberz objednávala na podzim sloupovité stromky, keře. Vše dorazilo v pořádku, pěkně zabalené. Jen se mi nezdála švestka, která měla být sloupovitá, ale vypadala úplně jinak než ostatní. Vše jsem pro jistotu nafotila a odeslala. Slíbili případně řešení i za několik měsíců, až se lépe pozná, zda se jedná o klasik nebo sloupovitý strom. No uvidím - stejně si myslím, že to spíš ovlivním řezem. Vše zatím roste, jen u maliny a ostružiny mám pocit, že se nechytly. Ještě si pamatuji, že jsem dodatečně chtěla po mailu poslat návod na pěstování všech stromů, co jsem objednala a přání mi splnili.

Teď jsem objednala minipetunie, tak uvidím, jak dorazí a jak se mi budou zamlouvat. Jejich cena se mi nezamlouvala :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.2 (?), 18.4.2013 17:55

Jen pro pořádek, švestka sloupovitá být nemůže, nemá faktor. V současnosti jej mají jen jabloně, nic jiného. Může tak vypadat, být tvarovaná, roubovaná, ale geneticky sloupovitá není.

K příspěvku výše. Byl jsem u Starkla několikrát a poprvé jsem tam šel poněkud s despektem. A líbilo se mi tam. Nevím jak zásilky, ale přímý prodej je téměř vzorový. Vše označené, oddělené, popsané, s fotkami ovoce. Jak ovocné, tak okrasné. Vše upravené, zalité, ošetřené. Nu a to stojí práci a ta stojí peníze. Několikrát za rok mají tématické akce. Pěkné zahradnictví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Violeta - (23) - 3.114 (?), 19.4.2013 16:20

Tak dnes dorazily petunie a další věci. Vyfotila jsem Vám pro představu zásilku



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.98 (?), 28.8.2019 14:43

Koupil jsem si od nich před 5 lety strom Percoca. Kříženec broskev meruňka. Udavali že je rezistentní vůči kadeřavosti a plody dozrávají na přelomu červenec a srpen. Strom měl být čtvrtkmen. Vloni uz měl 5 metrů výšky... Plody asi 100 ks popadaly nezralé zelené... Trošku nacervenale. Letos je to obr strom obsypaný plody tvrdými jako beton. Přitom meruňky i broskve už mám sklizené. Od počátku trpí na kadeřavost a to tak že nakazil i broskvoň. V říjnu ho vykoou a dám meruňku. Takže za mne Sieberz rozhodně NEDOPORUČUJI. Na mylně informace nalakaji zákazníky... Jen prodat... a mit tržbu. Spokojenost zákazníka je jim ukradená. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Marik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (84) - 67.209 (?), 21.4.2013 21:11

Díky moc, vypadají docela dobře. Přeji Vám, aby se chytli a krásně rostli:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 249.148 (?), 18.6.2021 14:42

Jen přidám aktuální recenzi na Zahradnictví zahradnictví Sieberz.
Na podzim 2020 zakoupené růže dle katalogu - podle barev. V létě 2021 jsem je kontaktovala, protože neodpovídají barvy dodaných růží. Tedy těch, které přežily (cca 2/3 přežily). Reakcí je arogance, oni chybu neudělali atd. K reklamacím chtějí etikety z růží a fotografie všech dodaných. Arogantní přístup a za sebe rozhodně nedoporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 117.150 (?), 17.5.2023 11:07

Copak jasně nevidíte, že se jedná o podvodníky? Vše jsou fotomontáže nereálných rostlin. Přemýšlejte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika