Sieberz - katalog



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 246.69 (?) 
16.8.2007 15:33, zobrazeno: 263725x
Dostal se mi do rukou katalog dosud pro mě neznámé firmy Sieberz s.r.o. Obrázky sloupovitých ovocných stromků, borůvek a malin... no prostě nádhera. Akorát se mi to zdá tak strašně dokonalé, že přemýšlím zda to nefotili umělé. Má někdo zkušenosti s nákupem u této firmy? Ceny jsou vysoké a tak by mě zajímalo, jestli nabízené stromky a keře opravdu v reále takhle mohou vypadat.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 148.34 (?), 17.8.2007 6:38
Také se mi to nezdá, jestli jste si všimli, tak v katalogu jsou rovněž cypřišky - modrý a žlutý, a dále travina ve stejných barvách. Všechno je určitě dobarvované, protože jsem se vloni nechala nachytat na úplně stejně vyobrazený jalovec u Starkla. Když mi zásilka přišla, tak byla barva stromečku  úplně normální - trochu házela lesk do modra, ale rozhodně nebyla tyrkysově modrá jako v katalogu. S ostatními nabídkami to může být podobné. 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.253 (?), 17.8.2007 10:09
Nevěřte tomu co vidíte, ten katalog je uměle připravený, vždyť je to na všem vidět!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 111.127 (?), 18.8.2007 10:50
Vážení, nevím jak Vy ostatní, ale já mám pocit, že buď tato firma okopírovala katalog od - STARKLA - nebo že by se STARKL přejmenoval nově na SIEBERZ? Vždyť jsou katalogy podobné jako vejce vejci. I ceny jsou velice podobné akorát adresa sídla je trochu jiná. Ten kdo si vezme do ruky oba katalogy tak zjistí že mám pravdu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 158.117 (?), 19.8.2007 15:56
Dobrý den. Také se mi dostal do rukou tento katalog. Ceny jsou v mnoha případech o něco nižší než u Bakkera - ale fotografi jsem našla asi 4 úplně totožné a ostatní hodně podobné. Když jsem zkoušela najet na internetovou stránku www.sieberz.cz - tato adresa je na konci katalogu - byla jsem přesměrována na úplně jiné stránky (nějaké hry). Já mám dobrou zkušenost se Starklem (jak zásilkový obchod, tak i přímo nákup v prodejně) zato úplně opačnou s Bakkerem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 124.42 (?), 20.8.2007 16:29

Katalog jsem viděl a zdá se mi krásný, jistě trochu vylepšený, ale to je u katalogů vždycky. Katalog jsem si nechal poslat, přišel hned a poslali mi velmi rychle informace o pěstování, než jsem si objednal. Moje sestra, která žije v Německu firmu zná a říká, že ji v Německu zná každé malé dítě, takže bude asi dobrá. Starkl znám jen podle jména, ale mají nepřehledné stránky, takže jsem u nich doposud neobjednával. Slyšel jsem ale, že to za moc nestojí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 235.213 (?), 16.1.2008 10:37

Mám katalogy oba i od Starkla. V každém si objednám co se mi líbí a zdá mi se levnější. Na podzim jsem objednala od firmy Sieberz a rostliny byly v pořádku a kvalitní. Od Starkla mám na zahradě růže a barvy jsou přesné jako na obrázku v katalogu.Zatím jsem spokojená s oběma. v minulosti jsem objednávala u malých podnikatelů a nebylo to ono. Za kvalitu raději připlatím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 142.213 (?), 3.2.2008 11:46

neřekla bch, mám je před sebou.Jen úprava je podobná a to je logické proč. Přeci mezi ovocné stromy nedám najednou obrázek plaménku...:-)))

Ne, je to zcela nová firma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 84.200 (?), 15.2.2008 16:33

tak to pravdu nemáte!!! od Starkla chodí strášné rostliny od Sieberzu je to opravdu o něčem jiném!!! Mám velmi dobré ykušenosti!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 70.254 (?), 4.6.2008 16:45

Od Sieberzu jsem si letos objednala poprvé a myslím, že i naposledy.Od února jsem měla objednávku, ze které jsem do května neviděla ani jednu rostlinu.Když jsem jim napsala zásilka do týdne přišla.Z objednaných 25 druhů my poslali pouze 4. Když jsem kytky viděla, myslela jsem, že budu brečet.Tímto jsem ze Sieberzem skončila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika