Pochvala pro zahradnictví Sieberz, s.r.o



host - 185.233 (?) 
25.4.2013 18:45, zobrazeno: 8658x

Opakovaně se vracím k zahradnictví Sieberz. V loňském roce jsem si objednala voňavý klematis.

Vsadila jsem jej a pozdní květnové mrazy mi ho zničily a klematis už neobrostl.  sad Nebyl z nejlevnějších, tak jsem torzo klematisu vyfotila a poslala do zahradnictví. Jen jsem si tak posteskla.. Hned se mi ozvali, že je to moc mrzí, ale že už ho nemají. Nabídli mi výběr zboží v ceně klematisu. Nakonec jsem objednávala až letos a opravdu mi nemalou částku odečetli. V dnešní době se to moc nevidí, proto se chci se svou dobrou zkušeností podělit smiley

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 175.130 (?), 25.4.2013 20:30

Dobrý večer. Já od nich také beru a rád bych je také pochválil! Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 174.22 (?), 18.8.2015 13:21

Dobrý den, již několikrát jsem si objednala u firmy Sieberz a vždy přišlo vše pěkně zabalené, kvalitní sazenice a hlavně vše se ujmulo. Za sebe mohu jen pochválit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Pavla z Brna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.212 (?), 18.8.2015 14:10

Přidala bych se s pochvalou zahradnictví Čtyřlístek v Brně - Bystrci. Kvalitní rostliny, velký výběr, ochotná obsluha, u všeho cenovky a co je zejména super, u každé rostliny fotka dospělého jedince, rozměry a hlavně podmínky pěstování.

Zaznamenala jsem pouze dva úlety: prodávají malinké kosatce po 130 Kč za kus, není uvedena ani barva květů, prostě "kosatce mix" stojí na ceduli - zajímalo by mě, zda to někdo kupuje :-) 

Dále prodávali po 65 Kč plevel, který na zahrade likviduju po stovkách, jako "snadno se množící vlhkomilnou rostlinu", název jsem zapomněla. Je to větší mor než pampelišky. Tomu říkám obchodní talent! :-) 

A zrovna dnes mi prodavačka prozradila, proč nemají prunus triloba (mandloň) a nemám ji prý ani shánět: je to sice nádherný keř, ale velmi náchylný k chorobám. Tak doufám, že se jen nevymlouvali :-) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 243.114 (?), 18.8.2015 14:21
Prunus triloba jsme měli roubovanou a také se mi podařilo zakořenit řízky. Vše postupně odešlo na moniliový úžeh, takže se asi nevymlouvali.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.98 (?), 18.8.2015 13:54

Upřímně řečeno při těch cenách by to pro ně neměl být problém...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika