Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?



Stránky: 1,  2   
host - 28.226 (?) 
12.3.2008 1:38, zobrazeno: 41109x

Ráda bych koupila nějaké dosny, denivky a trvalky  atd. zaujala mě nabídka ZAHRADA-ONLINE.CZ, ale raději se zeptám na někoho kdo u nich již objednával. Jaké jsou rostlinky-drobné,pěkné? Dobře balené, nezaměňují druhy atd? Také se mi zamlouvá nabídka  firmy LUKON BULBS ale četla jsem spíše negativní reakce... poraďte kde lze levně a spolehlivě koupit pěkné sazenice. Děkuji. Četla jsem samou chválu na zahradnictví BASÍK, ale ten již asi 2 týdny nemá internetový obchod kvůli aktualizaci otevřen.Kde např. dodávají relativně za krátkou dobu atd? Ráda bych objednávala ale nechci se po pročítání názorů ukvapit.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?), 12.3.2008 8:22

Od obou Lukonů objednávám už léta pravidelně pro sebe i kamarádky. Mají opravdu velkou nabídku, že je vždy co objednat, spíš už nevím kam to zasadit. Taky se mi stalo, že hlavně trvalky byly horší a už se nevzpamatovaly, cibule mají hodně velké a pěkné. Taky už se stalo, že něco vykvetlo jinak. Ale myslím, že to stojí za risk, zvláště, jestli nechcete nějaké drahé novinky.  Od Lukon Glads jsem objednávala po netu, nemají rozdíly mezi netem a tištěným katalogem, u Lukon Bulbs jsou rozdíly v sortimentu i cena je na netu vyšší.          

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 55.140 (?), 13.3.2008 13:45

Od zahrady-online jsem právě obdržela balík - vše pěkně zabaleno a nadepsáno, ale objednávala jsem si jen cibule - mečíky, rununculus, rhodohypoxis. Neposlali e-mail, že odesílají zásilku. Jinak jsem spokojena. Před týdnem přišel balík p. Basíka, jeho zásilka jako vždy perfektní. Vše zabaleno a nadepsáno, trvalky moc pěkné. Od Luconu jsem ještě neobjednávala. Tak hodně štěstí.  Daniela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?), 13.3.2008 14:05

Denivky a nějaké cibuloviny jsem měla na podzim objednány i od kgardens.org. Ještě nic z toho nevykvetlo, ale rostlinky a cibulky byly pěkné a už lezou ze země.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Zelinda - (1) - 145.94 (?), 17.3.2008 10:13

Přeji hezký den, já nakupuji již několik let od Basika a jsem velice spokojená,vše přijde v pořádku a rostliny prospívají.Mohu doporučit.Hana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 186.3 (?), 18.3.2008 17:07

Pana Basíka mohu 100% doporučit, internetový obchod od soboty opět otevřen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 28.226 (?), 30.3.2008 0:07

Nakoupila jsem u obou hlavně trvalky a více se mi tedy zamlouvají rostlinky z Lucon Bulbs. Od Basíka byly rostlinky trvalek dosti vykřehlé vytáhlé za světlem a maličké. Po prvotním nákupu přez internet opravdu usuzuji, že na trvalky je lepší dojít do zahradnictví a spíše pár korun připlatit, než se pak piplat s neduživou rostlinkou. Ale cibulky, hlízy a pod, jsou výhodnější cenově přez net a kupodivu mně nezklamaly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 197.205 (?), 15.4.2008 8:24

dobrý den, mám výborné zkušenosti s objednávkou v zahradnictví Krulichovi- rostlinky vždy došly v perfektním stavu, pěkně zabalené a objednávka byla vyřízena max do 14 dnů. Zde nakupuji opravdu ráda. U Basíka jsem byla také spokojená ale čekáte trochu déle. Rozhodně nedoporučuji Lukon Glads - rostlinky děs a hrůza. A velice zajímavá nabídka v subtropickém zahradnictví Kruh - Také jsem byla velmi spokojená- krásné rostlinky a rychlé vyřízení objednávky. Mnoho pěstitelských úspěchů Klára

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 56.170 (?), 4.8.2008 19:48

Já jsem byla spokojená i s rostlinkami od Lucon Glads, přišli pěkně zabalené, z většího množství jedna rostlinka byla zaměněna, na mou připomínku se mi omluvili a obratem poslali správnou. Od Lucon Bulbs přišly rovněž slušné rostliny, jenže: Objednala jsem hosty, denivky a lilie a protože hned nevykvetou, názvy jsem napsala tak, že do vykvetení mi zmizely, takže nemohu posoudit, jestli poslaly správné. Nicméně podle toho, že se mi některé barvy opakují, myslím, že mi nedošlo přesně to, co jsem objednala.S Krulichovými jsem udělala také dobrou zkušenost, od Basika mám teprve objednáno, takže uvidíme!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 232.33 (?), 27.4.2013 6:11

Objednala jsem si u nich již 4x, vždy mě zlákaly krásné obrázky. 2x jarní cibulky-nevzešly, 1x kosatce -z malých zaslaných kousků vzešel jeden a poslední loˇnská objednávka-mix malých a velkokvětých narcisů na obrázcích několik barev, ve skutečnosti jsou všechny stejné a to už mě dost naštvalo. Takže již nikdy více. Hana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika