Lukon Glads



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
cechura - (42) - 39.219 (?) 
10.5.2013 15:03

Někdy se oplatí prohlídnout i stránky aukcí nebo bazarů. Hlízy i sazenice se tam dají sehnat obykle za zlomek ceny v obchodech a bývají přímo od pěstitelů v mohem lepší kondici a stavu. Jásot mojí ženy při převzetí zásilky s hlízami denivek a kany mě potěšil.    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 41.2 (?), 12.3.2014 16:36

chtěla bych se podělit s velmi dobrými zkušenostmi se zásilkovou službou Lukon Glads, objednávala jsem od nich jak cibuloviny tak trvalky už před několika lety, v dřívějších letech byly trvalky celkem špatně zakořeněné a mnohé se neujaly, letos jsem objednávala hlavně lilie a také asi 10 trvalek a byla jsem velmi mile překvapena, jak se zlepšili v trvalkách, byly všechny pečlivě zabalené, ve větších květináčcích než kdysi, celý květináč byl prokořeněný a rostliny měly i několik zdravých listů.zásilka byla vyřízena do jednoho týdne, obdržela jsem SMS zprávu, že zásilka byla odeslaná a na druhý den jsem si ji vyzvedla na poště. Prostě úplná spokojenost a radost z kytiček. přitom jejich nabídka je velmi široká, takže jsem zkusila objednat i rostliny zcela neznámé. Byla jsem spokojena i s cenou.určitě budu objednávat i na podzim. Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika