Květiny Šíblová, Lukon Glads, Basik



host - 177.13 (?) 
11.10.2016 20:30, zobrazeno: 5392x

Dobrý den. chci se s vámi podělit o zkušenost. Musím moc pochválit Květiny Šíblová. Objednané rostlinky přišly opravdu suprově zabalené. V balíku se neměli šanci pohnout ani vytřepat.Každá z nich byla krásně zakořeněná. A objednávka byla rychle doručena. Opravdu velká spokojenost.

Druhé místo si zaslouží Lukon Glads. Přes špatné recenze jsem zkusila mimo cibulovin objednat i několik kytiček. Cibuloviny vypadají dobře, jaro ukáže jestli byli opravdu kvalitní. Balení rostlinek se nedá srovnat s paní Šíblovou, ale přišly také v pořádku a také pěkně zakořeněné.

Třetí místo dávám zahradnictví Basik. Snad pro dlouhou dodací dobu. A neobjednávala jsem moc rostlinek. Ale jejich balení bylo nejhorší. Cibuloviny si zaslouží velkou pochvalu. Velké a zdravé. Na jaře se uvidí jestli přišlo i to co jsem objdnala. Nahradili mi Vanish Slug Pellets jiným dražším zbožím, za cenu objednaného. Tím mě moc nepotěšili. Chtěla jsem jen Vanish. Ale budiž.

Nejvíce děkuji všem, kteří zde přispěli svou zkušeností. Díky vám jsem vybrala tři velice dobré obchody. Děkuji a přeji odpočinkovou zimu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
rajsa - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 220.5 (?), 8.9.2019 10:39

Od p. Šíblové jsem taky objednávala v pořádku a od p. Basíka každý rok, je to seriozní prodejce. S Lukon G. jsem měla problém a tam už nikdy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika