Kruh - vaše zkušenosti?



Stránky: 1,  2,  3   
host - 14.4 (?) 
21.3.2007 21:23, zobrazeno: 40096x

Dneska jsem rozbalil zásilku rostlin ze Subtropického zahradnictví KRUH, byl jsem však nemile překvapen,když jsem ze 2 objednaných druhů dostal 1 úplně jiný.(původně muchovník,zaslána obří borůvka)-takže úspěšnost 50 %!

Problém je v tom,že mají úplně jiné požadavky na pěstování a navíc už borůvku na zahradě mám. Napsal jsem nyní email s reklamací,že žádám dodat to co jsem si objednal,myslíte si, že mám nějakou naději ?Jaké máte zkušenosti s tímto zásilkovým prodejem? Faktem je to,že po přečtení diskuzí tady na webu jsem zrušil tu samou objednávku u Starkla a takhle dopadl. O výsledku vás budu informovat.

jaraz

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 238.108 (?), 21.3.2007 21:38
Nenechte se odbýt, ať Vám to pošlou znova. Já zrovna se Starklem nemám špatné zkušenosti. Asi 3x mi poslali něco jiného a po telefonátu mi to poslali znova,aniž by tošpatné chtěli zpátky. A vždy se omluvili. 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 21.3.2007 21:43
Stalo semi totéž předloni. Přišla mi část rostlin,kteréjsem objednal a nějaké,kteréí jsem nechtěl.Omluvili se mi a slíbili, že mi pošlou ty chybějící. Ty, co jsem měl navíc, jsem měl zabalit a odeslat zpět nebo si nechat a připlatit, což jsem nakonec udělal.Myslím, že je to jejich prodejní fígl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 254.1 (?), 22.3.2007 16:27

Slíbil jsem,že budu informovat, jak jsem dopadl takže toto činím. Na můj email,přišla hned ráno kladná odpověď,že chyba je na jejich straně,proto mi v příštím týdnu objednané rostliny zašlou  zcela zdarma. Takže to bylo příjemné ráno. Hezký den i vám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 153.100 (?), 22.3.2007 17:06

Se zahradnictvím KRUH mám velmi dobré zkušenosti.  Splést se může každý, když to neni moc často, tak nevadí.

Mne se tohle ještě nestalo a objednal jsem u nich už zhruba 20 rostlin, které přišly v lepším stavu než z jakéhokoli jiného zahradnictví.  Jenom u některých velmi žádaných rostlin to nejsou až tak zářné exempláře.

Starkl je oproti Kruhu značně dražší, kvalitu má dobrou. Pouze jsem udělal tu zkušenost, že není dobré objednávat u něj prostokořenné rostliny (stromky atd.)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 125.58 (?), 3.3.2012 22:13

Kruh je většinou dobrý... většinou... Zdena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 120.110 (?), 26.3.2007 14:37

Já jsem objednával na krakonosovozahradnictvi.. a nic moc, něco přišlo jiné a další 2x oproti objednávce. Dnes mi přišel balík od Starkla (je to dražší), ale zatím se mi nestalo, že by něco poslali špatně. Je pravda že třeba borůvky se ujaly až na podruhé (ty už mám asi 5 let a loni jich bylo opravdu hodně), letos jsem objednal mimo různých keřů a trvalek také Kamčatské borůvky tak jsem zvědav. Jinak jsem byl třeba v pátek v HK v Kuklenách a také je to tam dost drahé a navíc tam bylo hodně lidí, takže nás dost odbyli a pak jsem dohledával na informace netu …

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 120.2 (?), 30.3.2007 23:44

zdravím, zajímalo by mne, kde jste udělal u těch prvních borůvek chybu, že Vám zahynuly a do jakého substrátu jste zasadil následující borůvky, také jsem si objednala od Starkla a chystám se je zasadit, díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 97.4 (?), 1.4.2007 20:16

Takže tak veselé to zase nebylo. Přišly sice 2 sazenice Muchovníku,ale dnes při sázení jsem zjistil, že jedna nemá žádný kořenový systém-byl to jen roub strčený do země. Že by to byla odplata za reklamaci ? V sobotu máme výroční schůzi,tak se cca 60 zahrádkářů dozví, jakou "kvalitu" mohou z KRUHU očekávat.

Přeji vám všem žádné podobné problémy a pouze spokojenst s kvalitními službami i zaslanými rostlinami

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 120.110 (?), 2.4.2007 12:02

Nevím v čem byla chyba :-) …, možná je to jiným stanovištěm, nebo byly původní sazenice špatné, možná jsem je málo zaléval… Sázel jsem je stejně, díra asi 0,5 m v průměru a taky tak hluboká, do ní jsem dal hrabanku z lesa s trochou hlíny + dost vody a ke kořenům 50 l rašeliny ke každé. Původně byly na volném prostranství, kde celý den svítilo slunce a podruhé jsem je dal na západní stranu, kde je jsou asi 0,8 m od cihlové zdi a kde svítí slunce tak od 14-ti hod. Asi dvakrát jsem je trochu prostříhal (březen), 2x ročně trochu přihnojím (cererit nebo něco na rododendrony) a zatím se jim daří, výška cca 1,6 m.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika