Firma Lukon Glads



Stránky: 1,  2   
host - 102.236 (?) 
14.3.2009 7:31, zobrazeno: 33606x

Chtěla bych se zeptat, kdo z Vás má zkušenosti s firmou Lukon Glads?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Skalovi.pisek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (336) - 161.138 (?), 23.3.2009 12:19

Je to česká firma s kvalitním zbožím, perfektními popisy nabízených rostlin v katalozích a "českými" cenami. Sídlí v Sadské u Poděbrad. Jí podobná firma je LukonBulbs v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. I když nenakoupíte, objednejte si jejich katalog. Je to počteníčko. Cením si odborného popisu pěstování včetně latinských názvů rostlin. Nepíšu pro reklamu. Jen to, že jsem s nimi spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 41.2 (?), 23.3.2009 16:54

Já rovněž mohu potvrdit, že jde o dobrou firmu, odebírám od nich rostliny dvakrát ročně v ceně přes 1000 Kč a jsem se zásilkou a rostlinami vždy nadmíru spokojená. Na těchto stránkách se již vede diskuse o této zásilkové službě a ikdyž jsou tam příspěvky negativní, já mám s nimi dobrou zkušenost. Minulý týden přišla zásilka, k terou jsem objednala v pondělí a další pátek zásilka přišla. Přestože pošta mi hodila lístek, že tam mám balík v pátek odpoledne, už jsem nestihla zásilku vyzvednout, takže přes víkend zůstala na poště a vyzvedla jsem ji až v pondělí. Všechny rostlinky byly pečlivě zabaleny, každá je označena číslem i názvem rostliny, veškeré rostliny byly narašené, jelikož byly v malém květináčku, všechny jsem přesadila do většího - kořenový bal byl silný, po přesazení do většího květináče už po týdnu rostliny docela narostly - mám je dosud na verandě, protože je u nás asi 20 sněhu. V jejich katalogu je kolem 2000 rostlin, takaže je stále z čeho vybírat. V minulém roce na podzim jsem si objednala lithodoru a dnes mi verandě již krásně kvete modrými kvítky. Takže já mohu vřele doporučit, každoročně se na jejich katalog těším a stále něco vybírám a objednávám a to už třetím rokem. Pro mě jsou perfektní. Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.18 (?), 23.3.2009 21:03

V minulých letech jsem byla spokojená jen s jejich cibulemi, rostlinky byly mizerné. Letos přišla jejich zásilka celá v pořádku, i trvalky byly opravdu pěkné.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 67.78 (?), 25.3.2009 19:59
S firmou Lukon Glads mám zkušenosti dobré. Objednávám si od nich asi 4 roky a vše bez závad. Taky mívají stánek na HOBY v Českých Budějovicích. Věrka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 25.2 (?), 1.4.2013 20:56

Lukon Glads manželů Koníčkových je špičkové Zahradnictví, se stoprocentním srovnáním s Baakrem nebo Starklem.V mnohých věcech je dokáží i porazit.Rad a bez obav u nich nakupuji, i když jejich nabídka dost provětrá rodinné finance.Ale s manželkou mame tohoto koníčka společného takže si nic nevyčítáme, i v případě oddělených objednávek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 1.4.2013 21:57

Lukon Glads mají pěkný sortiment, reklamce uznávají. I Lukon Bulbs.

Mám od obou hodně bohyšek a loni jsem si všimla že některé chřadnou, mají jinou kresbu listu než by měli mít... mám obavu z hosta viru HVX frown, dokud se to nepročistí tak mají u mě hosty stop-stav a pak už je budu kupovat pouze ve Ctenicích nebo v hostazahrada.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 25.2 (?), 2.4.2013 12:40

Ano, ale co se týká oprávněných reklamací není jediným Zahradnictvým.  Oprávněnou reklamaci včetně náhrady uznávají a poskytují i jiní zahradníci. Co se týká Host neboli bohyšek tak pokud se to neprojevilo hned při dodání tak to může být i novým prostředím do kterého přišly.Samozřejmě se pouze domnívám, ale pan Koníček stejně jako většina zahradníků je komunikativním člověkem, jenž se snaží i radit a poradit, zkuste se ho pozeptat.- Jako možný pokus zkuste opakovat zálivku manganistanem draselným, je to strá babská rada, používaná minimálně padesát let co vím. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.199 (?), 6.2.2016 10:16

Pokud je tohle zahradnictví srovnatelné se Starklem, tak pěkně děkuji.Od něj cokoli přišlo, nestálo za nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 136.148 (?), 14.8.2014 13:19

Veškerý sortiment od této firmy byl velmi dobrý a vše se ujalo.Co bylo v katalogu tak bylo i ve skutečnosti a to nebývá vždy.Rovněž ceny jsou více než slušné a za 5 let jsem nemusel nic reklamovat.S klidným svědomím jsem mohl tuto firmu doporučit všem přátelům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika