Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

První dojem super- objednávala jsem hlízy venkovních kal a hosty, 2 traviny.- objednávka za 1200 Kč. Byla jsem zaskočena- zásilka došla obratem asi do týdne, což bylo fajn, jen jsem to nečekala. Myslím, že upozornit na odeslání by nedalo takovou práci ani náklady v době internetu. Jinak kvalita na první pohled opravdu velmi dobrá i označení. Teď už vím, že jsem jásala předčasně- jedna z 5 host je úplně obyčejně zelená- i když jsem si vědoma, že se hosty vybarvují postupně a mohou se lišit od obrázku- už je jisté, že odrůda Julie Morrs z ní zcela jistě nikdy nebude. Už nějaké hosty doma mám, tak jsem si jista. Ta jedna další je taky trochu odlišná, ale dejme tomu pěkná.  Kaly pěkně rostou, objednala jsem si jich hodně a všechny možné barvy - teď už se děsím, kolik jich bude opravdu takových jaké jsem chtěla- vykvetou snad min. po 3 měsích, tak uvidíme. Objednávala jsem od nich už před lety a byly tam také záměny, nejsem bohužel pro mne "reklamační typ", tak jsem nic ani nereklamovala, i když vztek jsem měla už tehdy. Teď jsem jim dala druhou šanci a mám zase vztek, tak tu hostu asi nafotím a pošlu to, dám potom vědět, jaká byla reakce. Ale jestli i ty kaly budou pomíchané a jiné, tak mě to asi rozzuří do běla a končím s nimi! jity

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika