Žluté skvrny v trávníku



host - 64.137 (?)
30.6.2015 14:36

Použijte ledek amonný s vápencem, sytě zelená barva trávníku...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
host - 78.2 (?), 28.5.2009 7:16
pouzil sem hnojivo wolf-garten a hodne sem se snazil o rovnomernost rozhozu mnozstvi bylo take podle navodu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Vacino - (35) - 232.59 (?), 28.5.2009 10:03

Už jsem to tady psal, výrobky Wolf Garten nejsou tím pravým pro váš trávník, mám s nimi bohužel hodně špatných zkušeností, nejdřív hnojivo, měl jsem také skvrny jako vy, ikdyž jsem použil jsem aplikační vozík a potom osivo do stínu, sice vyklíčilo ale žádná sláva. Vše strašně drahé, ale na hov... Letos jsem koupil již zmíněné hnojivo od Compa a jsem maximálně spokojený, hnojím jednou za dva měsíce a trávník mám jak na Wembley. Taky důležitá je aerofikace s pískovaním, to také trávníku prospěje, záleží jak máte velký pozemek s trávníkem, ruční provdušňování je ale velká dřina, já mám 80 m2 a dělám to dva dny...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 132.15 (?), 28.5.2009 11:23

Já měl od Wolfa nějaké speciální a hodně drahé hnojivo s dlouhodobým účinkem. Že bych nějak poznal jeho přítomnost v trávníku nelze říct, trávník moc nerostl a tak jsem použil cererit a bylo po problému. Trochu od tématu - používali jste někdo močovinu na hnojení? Mám doma pytel a nemám pro něj využití. Navíc je ten pytel trochu protrhlý a močovina začíná navlhávat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Juro - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (345) - 76.241 (?), 28.5.2009 12:24

Tu sa predava travcerit. Je to cererit prisposobeny na travu. Predava sa aj jesenna varianta. Pouzivam ho, je OK. Mocovina vraj moze podporit niektore konkurencne rastliny, napr. huby. Samozrejme iba ak jej mnozstvo prezeniete. Inak by to malo byt OK. Niektore choroby travnika mozu byt aj ako dosledok prehnaneho hnojenia mocovinou (citane, nevyskusane). Trava je rychly odberatel dusika, rastie velmi rychlo ked ma na to podmienky a preto asi potrebuje hlavne dusicnany.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 78.2 (?), 28.5.2009 16:09
jak se jmenunuje presne to hnojivo do compa dekuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Vacino - (35) - 232.59 (?), 28.5.2009 16:45

Rosan Floranid, prodává se pouze 25 kg, kilo vyjde cca na 75 Kč...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 78.2 (?), 28.5.2009 17:16
ja mam 50m2 zahradku 25kg je pro me moc nevedel by nekdo o nejake jine alternative dekuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.155 (?), 28.5.2009 20:22

Co takhle zkusit hnojivo Sedoscote

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 47.145 (?), 15.7.2009 10:13

Také bych měl dotaz ohledně trávníku. Starám se o svůj trávník sám, ale boužel jsem teď nebyl cca měsíc a půl doma. Kdy jsem se vrátil, byl přerostený, částečně zežloutlý a neuvěřitelně řídký. Jak jsem zjistil nikdo s ním nic nedělal.Obvykle musím vysypat 4 koše trávy a nyní po seči to bylo jen půl koše. Pohojil jsem ho rozpustným hnojivem na trávníky a posekal. Napadá vás ještě něco, co bych měl udělat? Díky za rady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 64.137 (?), 30.6.2015 14:36

Použijte ledek amonný s vápencem, sytě zelená barva trávníku...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů19:01
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika