Vyschnuty golfovy travnik



Barnes - (1) - 208.86 (?) 
17.7.2019 21:14, zobrazeno: 1582x
Ahojte, 2 x rocne prevzdusnujem a aj hnojim a toto je odmena🙁 Neviem preco mi travnik umiera, snazim sa ho zalievat kazdy treti den, ale je velmi husty a uz aj mam obavu ci sa vida dostane az ku korenom. Najradsej by som zvolil iny druh osiva, ale mam strach ze bude vidiet rozdiel v travniku. Nevie mi niekto poradit co s tym a co mohlo byt pricinou. Nemyslim si, ze by som malo polieval, pretoze mi v nom rastli aj nejake hriby.
Vyschnuty golfovy travnik
Vyschnuty golfovy travnik
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 71.34 (?), 18.7.2019 10:34

Spíše bych to tipoval na nějaké onemocnění trávníku. Mohl by jste vyfotit trávník více v celku? Je trávník takto postižen lokálně a nebo po celé ploše? Provzdušňováním myslíte aerifikaci a nebo jen vertikutaci? Jaké je prosím podloží a jak je trávník starý? Jak často hnojíte a jaké používáte hnojivo? Kdy (čas) a v jakých dávkách (kolik cca vody na m2) zaléváte? Pokud postižené místo dostatečně zalejete (tak aby trávník "čvachtal") zazelená se s odstupem cca 4-5 dnů? Zaléval jste a i přes to začal trávník usychat a nebo zaléváte až když trávník začal usychat? 

Bohužel z fotky nejsem schopen určit o jakou chorobu se jedná. Podezření mám na Antraknózu nebo suchou ohniskovost trávníku. Pro správné určení bych potřeboval odpovědi na dotazy výše.

PK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika