Vyschnuty golfovy travnik



Barnes - (1) - 208.86 (?) 
17.7.2019 21:14, zobrazeno: 1578x
Ahojte, 2 x rocne prevzdusnujem a aj hnojim a toto je odmena🙁 Neviem preco mi travnik umiera, snazim sa ho zalievat kazdy treti den, ale je velmi husty a uz aj mam obavu ci sa vida dostane az ku korenom. Najradsej by som zvolil iny druh osiva, ale mam strach ze bude vidiet rozdiel v travniku. Nevie mi niekto poradit co s tym a co mohlo byt pricinou. Nemyslim si, ze by som malo polieval, pretoze mi v nom rastli aj nejake hriby.
Vyschnuty golfovy travnik
Vyschnuty golfovy travnik
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 71.34 (?), 18.7.2019 10:34

Spíše bych to tipoval na nějaké onemocnění trávníku. Mohl by jste vyfotit trávník více v celku? Je trávník takto postižen lokálně a nebo po celé ploše? Provzdušňováním myslíte aerifikaci a nebo jen vertikutaci? Jaké je prosím podloží a jak je trávník starý? Jak často hnojíte a jaké používáte hnojivo? Kdy (čas) a v jakých dávkách (kolik cca vody na m2) zaléváte? Pokud postižené místo dostatečně zalejete (tak aby trávník "čvachtal") zazelená se s odstupem cca 4-5 dnů? Zaléval jste a i přes to začal trávník usychat a nebo zaléváte až když trávník začal usychat? 

Bohužel z fotky nejsem schopen určit o jakou chorobu se jedná. Podezření mám na Antraknózu nebo suchou ohniskovost trávníku. Pro správné určení bych potřeboval odpovědi na dotazy výše.

PK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika