Co to je za druh travy



host - 211.30 (?) 
9.7.2017 21:15, zobrazeno: 2443x
Dobry den. Prosim vas co je toto za druh travy? diky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 100.59 (?), 9.7.2017 21:29

že by Lipnice roční?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 39.3 (?), 10.7.2017 9:16

Dobrý den,

je to lipnice, podle kvetení bych řekl, že roční. Bohužel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 231.106 (?), 10.7.2017 9:58
Dobry den. No parada to jsem slyset nechtel😃. Kdyz je to lipnice rocni tak jak nazev napovida po roce chcapne? Pry existuji nejake postriky ktere zabranuji vskliceni jakyhkoliv seminek takze by se boj s lipnici dal vyhrat. Nemate zkusenost? Protoze likvidovat ji rucne bude narocne. Ta potvora se mi rpzmohla. Jinak jsem byl na prevadecce Edwina a jsem rozhodlej ze do nej jdu😃. Mel jste pravdu asi nic lepsiho neni. Diky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 39.3 (?), 10.7.2017 11:18

Lipnice roční není na rok :-), název je zavádějící. Zkušenosti s ním mám troufnu si říci bohaté. Chemicky lze používat např. Stomp 330 / 400, ale je to jen o potlačení klíčení a růstu nových rostlin. Stomp 330 působí listově, ale jen do určité fáze růstu. Lipnice je hodně přizpůsobivá, já ji likviduji ručně, ale nikdy jsem ji nenechal rozrůst. Jinak je to běh na dlohou trať s nejistým výsledkem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 150.120 (?), 11.7.2017 14:13
ty jo to snad ani nedokazu rucne zlikvidovat. To vyrejpavate a zasejete znova osivo? Jaky je rozdil mezi Stolp 330 a 400? Me se rozmihla moji vynou protoze jsem ze zacatku netusil oc jde tak jsem to nechal byt a ted jsem v pasti😫😫
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 39.3 (?), 11.7.2017 15:44

Já to nemám rozrostlé, mám vždy tak max. do cca 40 rostlin v celém trávníku. Většinou samostatné rostliny co nevytváří větší soubor. Tedy když nožem vyndám jednu rostlinku tak to ani není vidět, v případě potřeby to maličké místo dosypu pískem a nic dál neřeším. Rozdíl mezi 330 a 400 neřešte, číslo většinou znamená množství účinné látky g/l, jelikož jako běžný spotřebitel stejně nic jiného než 330 E dle mne nekoupíte a prodává to co vím jen jeden Slovenský prodejce. Zkuste google, tam se informací dozvíte dost. Nicméně to co tam máte již nyní vyrostlé tím nevyřešíte, na zapojené rostliny to nebude vůbec účinkovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika