Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den kolegové zahradníci,

mám nový trávník a pro začátek to je velká plocha (asi 600m2). Mám pořízený kompostér 650l a přemýšlím co s trávou...

Mám aj dost zbytků z kuchyně, takže si myslím, že poměr by měl být v pořádku...

Na podzim jsem poprvé posekl trávník a zaplnilo to kompostér až po vrchní víko... Po pár dnech tráva slehla a už to bylo jen na dně kompostéru... Bojím se však toho, že po pár sečeních se dostanu do situace, kdy kompostér čerstvou trávou přeplním, než to slehne...

Stromy jsem zatím nestihl zasadit, snad na podzim...
Je to bývalá louka, takže tam nerostlo vůbec nic (stromy/keře/apod.)

Přemýšlel jsem jak to dělat šikovněji... Máte nějaké rady? Například, že bych vysypával koš sekačky do zahradních koleček a např. za 1 den (anebo za 4 dny třeba?) bych to přesypal do kompostéru?
Nestane se mi to, že by tráva začala aj v těch zahr.kolečkách zahnívat a začala se kazit?

Doteď jsem bydlel ve městě, kde jsme u řadového domku měli po bývalých majitelích jen umělý trávník a předtím jsem bydlel v bytě.. takže to možná vypadá pro vás jako banalita, ale mě to dost trápí :-)

Dííííky za nápady :-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika