Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v říjnu jsem založil trávník (osiva Aros - travní směs hřištní) a navezl cca 5-10cm zeminy z kompostárny (travní směs, původní podklad byla navážka), na podzim to již moc nevyrostlo, v březnu jsme opět zasel, ale vzhledem k tomu, že přišly mrazy, tak jsem musel v půlce dubna znovu zasít. Výsledek našeno snažení je v příloze.

Když to posčítám, tak jsem již použil cca 50kg osiva na cca. 600m2 (což je cca. 2,5x víc, než doporučená dávka).

Vzhledem k tomu, že následně přišlo hodně teplé jaro, tak v květnu trává moc nerostla, tak jsem sekal zatím jen 3x, protože
nebylo co... Mezitím místy nám tráva i trochu vykvetla. Chtěl bych se zeptat mám vykvetlou trávu nechat vysemenit nebo stále sekat aby zhoustla? Připadně, jestli by někdo neporadil co s tím. Snažím se 3x týdně večer trávník zalít, ale vzhledem k tomu, že celý den na plochu svítí slunce a nemám studnu, je to velmi obtížné udržet trávník dostatečně vlhký.

Mám počkat na podzim a trávu dosít až s podzimem nebo zkusit teď ještě dále intezivně přes celé léto zalévat?

Děkuji za vaše podněty.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika