Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den i ja bych chtel letos na zahrade nejaky ten travnicek. Momentalne je moje zahrada tak jak ji vidite na obrazku a chci se zeptat : chtel bych zkusit na tento povrch pouzit metodu obnova travniku bez ryti tak jak sem videl nekde na strankach wolfgarten. Akorat bych celou zahradu kompletne postrikal roundapem pote bych ji poradne krizem krazem pojezdil vertikutatorem na nejvetsi hloubku pak bych po zahrade rozhrabal 3-5 cm zeminy do ni bych zasel pak zase pohazel lehce zeminou a hotovo:). Jsem blazen nebo by mi to mohlo vyjit? Mam obavu jestli se ta nova zemina kterou na puvodni povrch navezu spoji dohromady s tou starou 10 let bezne uzivanoua a hlavne jestli nova trava ma sanci prorust z nove zeminy skrz tu starou. Nechci celou zahradu roslehat rotovatorem a pak cekat nez si to vsecko sedne atd. i kdyz samozrejme vsude ctu ze je to nejlepsi, ale je to nezbytne nutne? Zalevani bude komplet automaticke takze zalivka bude prvotridni. Dik za radu:)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika