Zapáchající voda?



Reeve - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 243.20 (?)
24.8.2010 21:20
Někde v "ohřívací" větvi bude něco, co hnije.
Nechť autor dotazu zkusí plným proudem natočit vodu z ohřívače (ten může být klidně vypnutý) kohoutkem bez sítka a bez perlátoru do bílého kbelíku. Třeba pak na dně objeví nějaké usazeniny, které mu pomohou napovědět příčinu: Třeba kousky srsti nebo drobounké kůstky (nechci strašit, ale někde tam může být šprajcnutá mrtvá myška).
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

gila - (12) - 144.178 (?), 23.8.2010 21:00, zobrazeno: 8472x

Dobrý den na zahradě odebírám vodu ze studny čerpadlem do ohřívače Tatramat EO10N a z něj do dřezu a sprchy na míchací baterie. Problém je zajímavý tím, že pokud pouštím jen studenou vodu (tedy mimo ohřívač, páka baterie jen v krajní poloze pro studenou vodu) tak je vše v pořádku co se týče zápachu a zákalu. Pokud vodu pouštím přes ohřívač tzn. že na míchací baterii mám držadlo v mezipoloze, z vody je cítit dost výrazný zápach, něco jako sirovodík a voda je mírně zakalená. A to i když je ohřívač mimo provoz tzn. el kabel vytažený ze zásuvky.  Vodu ve studni kterou jsem letos vyčistil jsem už i několikrát dezinfikoval chlorem.  Může někdo poradit čím by to mohlo být???Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 235.249 (?), 23.8.2010 21:38

No asi něco v ohřívači, ne?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Reeve - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 243.20 (?), 24.8.2010 21:20
Někde v "ohřívací" větvi bude něco, co hnije.
Nechť autor dotazu zkusí plným proudem natočit vodu z ohřívače (ten může být klidně vypnutý) kohoutkem bez sítka a bez perlátoru do bílého kbelíku. Třeba pak na dně objeví nějaké usazeniny, které mu pomohou napovědět příčinu: Třeba kousky srsti nebo drobounké kůstky (nechci strašit, ale někde tam může být šprajcnutá mrtvá myška).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika