Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem si udělal svoji novou betonovou desku, když se ta stará původní začala rozpadat. Nemám ji půlenou, ale vcelku. Uprostřed je díra velká asi jako běžný kruhový kanál, takže se tím v pohodě protáhnu i já se svým břichem. Na té díře mám další betonový poklop, který zvedne jen dospělý člověk, takže děti jsou v bezpečí.(Aby byl poklop lehčí, mohl by být z nějakého silného plechu a pro jistotu zajištěný zámkem.) Nad tím vším mám dřevěný poklop, na který dáváme v létě durmany a pelargonie.
Do studny se dostanu velmi rychle s minimální námahou. Abych do ní nemusel zasouvat žebřík kvůli údržbě sacího koše, do mezer mezi skruže jsem nastrkal několik nerezových plechů, které fungují jako pohodlné stupačky. Skruže v naší studni totiž nemají osazení, tak to mezi ně šlo snadno.
Exteriér zatím neřeším, i když mě už kdysi napadlo něco podobného, jako zakladatele této diskuse.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika