Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Přesně jak jste napsal - dávám nejdříve kámen a potom zalévám betonem. Váš postup, jak jste napsal(nejdříve beton a pak kámen) jsem též zkoušel, jenomže jelikož používám rychle tuhnoucí beton, nedaří se mi moc dobře a hlavně rychle, navazovat jednotlivé vrstvy, navíc mi tam padají nečistoty (hlína ze stran "vrtu"). Pokud tam totiž chci dát co nejvíce kamene, tak musím chvíli skládat a rovněž stále dávat pozor, jestli mi to stojí rovně. Mnou užitý postup má pouze tu "nevýhodu", že mi někam uteče vápenné mléko z první várky. Zajímalo by mě ale, zda lze tuto ztrátu nahradit vápenným mlékem z druhé a třetí várky betonu? Pokud totiž první várka mírně zatuhne (tedy ucpe odtoky vápenného mléka) druhá a třetí mi už normálně zůstane v kameni, včetně vápenného mléka.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika