Zahradní nábytek z umělého ratanu



host - 35.61 (?)
28.6.2019 20:16
Dobrý den, s umělým ratanem jsme byli velice spokojeni, až do té doby, než začaly praskat jednotlivé pásky. Byl používán pouze v letním období a na zimu byl vycisten a uskladnen v pokojové teplote, aby plast nepremrzl, ale cca po 3 letech začaly první praskliny. Nyní máme nábytek 6tým rokem (což mě nepřipadá mnoho)a bohužel pomalu uvažujeme o novém. Jak již jsem zde výše zminovala, je velice pohodlný a praktický a nechce se nám měnit tento druh nábytku. Myslíte si, že jen my jsme obdrželi nekvalitní materiál? Že vyšší cena je známka kvality? Přikládám detail popraskani.
6tým rokem umělý ratan
6tým rokem umělý ratan
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 35.61 (?), 28.6.2019 20:16
Dobrý den, s umělým ratanem jsme byli velice spokojeni, až do té doby, než začaly praskat jednotlivé pásky. Byl používán pouze v letním období a na zimu byl vycisten a uskladnen v pokojové teplote, aby plast nepremrzl, ale cca po 3 letech začaly první praskliny. Nyní máme nábytek 6tým rokem (což mě nepřipadá mnoho)a bohužel pomalu uvažujeme o novém. Jak již jsem zde výše zminovala, je velice pohodlný a praktický a nechce se nám měnit tento druh nábytku. Myslíte si, že jen my jsme obdrželi nekvalitní materiál? Že vyšší cena je známka kvality? Přikládám detail popraskani.
6tým rokem umělý ratan
6tým rokem umělý ratan
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 168.16 (?), 27.9.2020 22:12

Tak taky jsme měly umělý ratanový nábytek cca 6 let a začal taky praskat. Ale máme ho na jižní straně na balkoně. Také na něj prší. Přes zimu sice přikrýváme, ale i tak je venku. Takže asi i teplota má vliv. Pořád je to plast a plast bude. Takže mám pocit, že vydržel dlouho. Je skvělé, že se vlastně nemusí vůbec ničím natírat atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika