kolik stojí potažení lehátka?



Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?) 
3.5.2008 10:09, zobrazeno: 10313x

Máme dvě skládací lehátka - kovový rám+látkový potah, která buď nechám znovu potáhnout nebo půjdou do sběru. Raději bych opravu, ale netuším, zda se to vyplatí. Pokud víte, prosím, napište.

Díky, H.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 3.5.2008 10:15

Hráběnko, pokud jste trochu šikovná a to si myslím, že určitě ano  ,  tak si je potáhněte sama.  V řempu prodávají různé potahové látky na tyto účely a  to ušití to nedá takovou práci.  Já jsem před časem potahovala taková rozkládací křesílka. Jak na to děti sedaly v mokrých plavkách, tak ta látka byla úplně zpukřelá a rozpadla se. Určitě to zvládnete!  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 215.8 (?), 3.5.2008 11:29

Taky mám doma jedno potrhané křesílko a kus látky z řempa, jen tu odvahu se do toho pustit nemám. Danielo, jak jste to šila, v ruce? A jaké jste použila nitě, aby to bylo dost pevné? Díky za odpověď. Jadwiga

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 3.5.2008 11:50

Špatně jsem to napsala-mám na mysli rozkládací lehátka na ležení, látka je vypnuta pomocí drátěného rámu a pružin, které ten drát spojují s trubkovým rámem-kostrou lehátka. Moc se mi do toho nechce, páč vidím ty konce-já vzteky bez sebe a vedle mne nepodarok a kaluže potu. Taky nemám ty správné pevné nitě a ani čalounický stroj, jen normální šicí.          

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 4.5.2008 1:10

Já se omlouvám, že odpovídám až nyní (byli jsme na výletě). Tu potahovou látku jsem šila režnou nití s pomocí náprstku a kleštiček.  Občas totiž ta jehla uvízla v té látce, tak jsem ji vytáhla kleštičkami. Bylo to pracné, ale výsledek ujde - nesmí na to člověk koukat lupou!!!  Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika