Nápady na levné fólie či materiály na jezírko



Meeeda1 - (37) - 92.74 (?)
23.4.2011 14:45

Benistr rekni mi neco o ty EPDM 0,7 mm.. Ja znam jenom 1 mm. Hodi se do rybnicku do hloubky 2 metry?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19   
                     
benistr - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 195.153 (?), 17.4.2011 10:39

To záleží jestli Vám navadí faldy při překládání folie, když je v kuse, jinak se stejně svařuje, v horším prípadě u běžných folií lepí, EPDM jen lepí vysoce kvalitní folie i spoj, nevím jaké jsou folie ve velkých zahradnických centrech, jestli myslíte obi a podobně nebude to o nic slavnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Meeeda1 - (37) - 92.74 (?), 17.4.2011 12:19

Ty faldy budou u kazde folie ktera bude v kuse ne sefe?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
benistr - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 195.153 (?), 17.4.2011 18:08

U EPDM mín ale samozřejmě v místech kde bude folie dlouha budou, ale o něco menší

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.28 (?), 22.4.2011 0:00

Dobrý den,

zajímal by mně druh testu a zkoušek u 12 folii, proč není nikde zveřejněný? Nikdy jsem nic takového neslyšel..

Výrobce ani výrobek Ekofoil neexistuje. Nejsou k němu dostupné žádné informace...

Co se týká cenové politiky velkoobchodních řetězců, tak se 100% pravděpodobností se fólie nebude prodávat za slibovaných 150Kč/m2.

Jelikož k této "superfolii" nejsou dostupné žádné další informace, tak si troufám tvrdit, že ve velkoobchodních řetězcích ani nebude. Kdyby tam náhodou byla, tak odhadovaná cena by byla cca 80Kč/m2.

Poslední věci, které nerozumím jsou mimosezónní slevy. Pochopil bych to v prosinci, nezlobte se na mně, ale sezóna už přeci "dávno" začala.

Nedalo mi to a také jsem si napsal o jméno výrobce:-) uvidíme...

Toto jsou mé postřehy jako majitele zahradního centra. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
benistr - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 195.153 (?), 22.4.2011 9:11

Buďte v klidu s paní komuniku vemli sporadicky druhý týden v snaze zjistit výrobce, po zaslání poptávky a informací které jsem chtěl jako cena na velké množství a max. šířka folie mi bylo sděleno že folie by vážila 9t, když jsem odpověděl že jsem se naptal na váhu ale cenu a rozměry bylo mi napsáno 62kč/m2 podotýkám že jsem poptával 6500m2 a max šíře role 1m.

Poté jsem se zeptal jstli by bylo možné ke kolaudaci dostat techické listy, bylo mo odpvězeno že samozřejmě ano.

Tak jsem odpvěděl jestli je mohu dostat emailem a kdo je výrobce, odpověď už nepřišla a nemyslím že přijde. Každý dotaz na výrobce skončil mlčením.

Možná se pletu ale v polsku jsem nalezl firmu jmenující se ekofoil třeba je to jen náhoda, ale je divné když někdo prodává foili a nechce uvést výrobce ani technické listy. Prodávám epdm folii o síle 0,7mm a nemám problém uvést na dotaz výrobce a zaslat technické listy, nemám se za co stydět když je folie kvalitní a má všechny parametry co má mít.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Meeeda1 - (37) - 92.74 (?), 23.4.2011 14:45

Benistr rekni mi neco o ty EPDM 0,7 mm.. Ja znam jenom 1 mm. Hodi se do rybnicku do hloubky 2 metry?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.13 (?), 26.4.2011 21:12
to já jsem nejdříve se ptal jestli dokážu tuhle fólii svařit svépomocí s horkovzdušnou pistolí, paní odepsala, že je to možné horkým vzduchem 500 až 600 °C, pak jsem se ptal na cenu fólie bez svařování, současná cena 1,5 je 138,- paní mi odepsala, že bez svařování je cena 141,-, když jsem napsal, že tomu nerozumím, tak už žádná odpověď...:-(
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
benistr - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 195.153 (?), 26.4.2011 21:48

Paní to má troch divně postavené, zajímalo by mě kolik toho prodá, mimochodem nákupní cenu této folie má v přepotu něco okolo 45-50kč/m2 takže tomu říkám dobrý job.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Meeeda1 - (37) - 92.74 (?), 27.4.2011 20:19

Kdyz nevite kdo je vyrobce. treba ji ma za nizsi cneu to nikdo nevi... od ty zensky nic nebrat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.102 (?), 27.4.2011 21:18
dneska mi jeden zhotovitel jezírek říkal, že by se mělo jednat o folii z číny, která se přebaluje na slovensku a prodává se v polsku... na kvalitu nenadával, ale říkal, že nikdo neví jak dlouho to vydrží... třeba to byla jen blamáž, abych si koupil značkovou folii... už jste ji někdo měl v ruce?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika