Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Zahradní jezírka > Jezirko - lehce zakalene

Jezirko - lehce zakalene

abcd (1) - xxx.xxx.10.2 (?)
2.8.2019 10:03
Tento příspěvek (zjistit adresu)

dobry den,

mam koupaci jezirko 6x3m, cca 1,7 m hluboke. Zadne ryby. Pouzivam filtraci + uv lampu. Chtel jsem odstranit ze dna "spinu" a pouzil jsem pripravek Vodnar Rasy-kontakt. Neco malo to vycistilo ale od te doby je voda lehce zakalena (bila). Po cca tydnu jsem aplikoval Vodnar - Guanicid (aby nebyly oslizle plochy). Voda je jeste vice zakalena (bila) a navic se mi delaji drobne bublinky na hladine. Nevite co s tim? 

Obrázky:
jezirko
jezirko
Připojit reakci   
Partnerem sekce je Oase - koupací a zahradní jezírka

Jezirko - lehce zakalene

host - xxx.xxx.129.249 (?), 13.8.2019 12:14
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím Vás,

máte zelenou folii? nejste někde od Brna? Zakalení může bát vysokým EC doporučuji změřit, vysoký obsah živin, může to být i kvůli dešti, ten obsahuje hodně věcí, fosfáty atd. To se dá řešit kvalitními bakteriemi, nebo vyzkoušejte od home poundu Briland na projasnění vody. Mátě vodopád? nebo nějaké vzduchování, bublinky budou od tam, jak voda někde naráží na hladinu občas se dělají, určitě to není na závadu a za pár dní se dělat nebudou. Přípravky od firmy vodnář jsem používal, z vlastní zkušenosti mi daleko více sedí výrobky od firmy homepond, ale je to na každém vyzkoušejte.  

Připojit reakci
Dům a chalupa - stavba, topení, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Pěemostený kouřovod k sporáku do kuchyne14:33
Rozvod vody zo studne do chaty14:09
Správne vyčistenie novo vyvŕtanej studne13:05
Správne vyčistenie novo vyvŕtanej studne9:09
Správne vyčistenie novo vyvŕtanej studne30.5.2020
Správne vyčistenie novo vyvŕtanej studne30.5.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů