Filtrace nexus



Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 150.232 (?)
25.3.2017 7:42

Hadičku od kompresoru mám stejnou. Taky jsem zvažoval větší průměr, ale pak jsem naznal, že na 2 metrech to zase takový rozdíl neudělá. Navíc to celý funguje i tak.

Zkopírovanej text se sem obvyklým postupem vložit nedá (já mám taky xpečko, ale myslím, že tím to nebude)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 18.3.2017 7:34

tak filtr uz bezi treti den a zatim vsechno vypada dobre, jede teda zatim jen na skimmer, ze dna to jeste nechci brat dokud se trochu neotepli, v mechanicky casti je nakejch 40l micro k1 a v biologicky zatim 125l k1,casem prikoupim, musim teda poresit kompresor ten secoh 60 to nedava, je to teda tesny ale nezvlada provzdusnit rovnomerne biologickou cast filtru tak asi sahnu po kompresoru haila 100,jinak co se tyce funkcnosti samotnyho filtru tak asi nebudu moc daleko od originalu, na zkousku jsem nabral vodu do sklenice co prosla mechanickou casti a okem neni videt zadnej bordel, jeste jsem zvedavej az to pojede na plno jak casto se bude muset cistit, jinak me to stalo neco kolem ctyr tisic, nepocitam kaldnes, to je kapitola sama o sobesmiley


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 18.3.2017 7:46

jeste jedna, nemuzu prijit jak vkladat vic fotek na jednou, moc si s pcitacem nerozumimlaugh


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 69.183 (?), 20.3.2017 7:25

Moc pěkný. Určitě se budu isnpirovat, jak budu jezírko zvětšovat.

Nikde jsem nenašel pro jak velké jezírko jste filtraci stavěl?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 20.3.2017 10:11

jezirko mam 18 kubiku, sam jsem zvedavej jak to bude davat, filtrace je zhruba ve velikosti original nexus 220 a k ni uvadej ze je do nakych myslim 20 kubiku s koi kapry, jako musim rict ze ac jedu zatim jen na skimmer tak voda je den ode dne jasnejsi, uvidime tak za mesic dva az se zabehne biologicka cast filtru jaky budou parametry vody, ted v biologicky casti je 125l kaldnesu k1 ktery jeste doplnim o dalsich 50l, jeste jsem soupnul na youtube kratky video jen my sem nejde dat odkaz, kdyz zadate nexus jezirkova filtrace tak tam najdete zelenej sudsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 150.232 (?), 20.3.2017 17:35

Já letos při spouštení zkrátil hadici od vzduchování (asi o 5 metrů) a bublá mě to o hodně silněji. Nicméně k "vaření" stejně nedochází.

Zkuste to se stávajícím vzduchovadlem, třeba to v praxi bude stačit. Já už mám nyní vodu naprosto čistou. S teplotou vody jsem na 9 stupních.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 147.200 (?), 20.3.2017 21:41
kompresor mam do dvou metru od filtru, v tom problem nebude, spis si myslim ze jsem ty vzduchovy rozvody udal s 8 mm hadicky a ta je celkem slaba a asi klade vetsi odpor nez hadicky o prumeru 10 nebo 12 mm
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Čert - (21) - 221.5 (?), 24.3.2017 23:48

abc... dovolil jsem si vložit odkaz na Vaše video... :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 225.18 (?), 25.3.2017 6:16
diik:):):) ja mam jeste stary xpecko v notasu a to uz moc nefunguje tak je to mozna tim, odkaz jsem zkopiroval ale uz mi to neslo vlozit do textu:):)anebo jsem uplne blbej:)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 150.232 (?), 25.3.2017 7:42

Hadičku od kompresoru mám stejnou. Taky jsem zvažoval větší průměr, ale pak jsem naznal, že na 2 metrech to zase takový rozdíl neudělá. Navíc to celý funguje i tak.

Zkopírovanej text se sem obvyklým postupem vložit nedá (já mám taky xpečko, ale myslím, že tím to nebude)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 156.200 (?), 7.4.2017 10:58
tak davam naky postrehy, vzduchovani biologicky casti jsem vyresil, ja mel na ty hadicce vyvrtany diry po deseti cm a o prumeru 3mm, koupil jsem kompresor co dava 90l vzduchu a zmena k lepsimu nic moc, tak jsem to vypustil, vybral kaldnes a tavnou pistoli kazdou druhou dirku zalepil a zbyvajici jsem prevrtal na 4,5mm, byla to pakarna, jsem tam poradne nedosahnul:)napustil jsem to nasypal kaldnes a ted uz to je parada, vari se to stejne po celym obvodu, jinak mechanicka cast maka taky pekne, se mi zda ze cim je spinavejsi tim zachytava jemnejsi bordel, zatim to cistim cca kazdej osmej devatej den ale par dnu navic by to taky dalo, ted uz jen cekat co to udela v lete, jak to bude stihat atd:)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika