Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den.Letos v lete jsem dostavel rybnicek o 40 krychlovych metrech a folii jsem koupil 1 mm silnou.Koupil jsem ji zamerne, protoze silazni plachtu muzete davat kolikrat chcete na sebe a nevydrzi.Pred nekolika lety jsem si stouto plachtou, kterou jsem dostal od zemedelcu prikryl drevo a po jedne zime jsem ji musel dat pryc, protoze se uplne rozpadla na drobne kousky.V zadnem pripade nedoporucuji, skoda prace, skoda casu i penez.Tu z baumaxu mam vyzkousenou z mojeho mensiho rybnicku a vydrzi slunc, mrazy a led.Mam to na horach a tak si myslim, ze to je dost proverene.Dokonce jsem si dal poradit a ani jsem tu folii nevaril ale podle rady odbornika jsem ji slepoval k te starsi folii z mensiho jezirka.Akorat co vidim jako nedostatecne, tak to je ta podkladova geotextilie.Dal jsem do podlozi stara lina a koberce, Je to proti prorazeni a kaminkum to vidi jako lepsi.Tot vse a drzim palce pri budovani.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika