Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak se musím přiznat pane Hrkal, že nerozumím. Vyfotit ževnitř je nerealizovatelné. Zkusil jsem pár snímků ale nevěděl jsem čeho docílit a tak jsem je dělal dle své logiky. Z první foto je zřejmé, že filtr je vyspádován dnem na stranu odtoku. Asi proto aby šel jednou za čas trubkama 50 mm dobře vypláchnout a vyčistit. Z druhé foto je zřejmé, že voda nátékacíjí vstupními otvory částečně narazí do přepážky mezi bubnovou částí a nátokovou částí a při překročení výše této přepážky vtéká do bubnu. Spodní část přepážky je asi 5 cm ode dna. Ze třetí foto je zřejmé, že odtokové otvory jsou asi 5 cm ode dna čímž by v bubnové komoře měla zůstávat vždy hladina 5 cm vody.   Ze čtvrté foto je zřejmé, že spodní strana bubnu je ve stejné výši jako spodní odtpková hrana.

Tak a jak se z toho stanoví výtoková hladina? Co je účelem výtokové hladiny?  Aby vždy ve filtru zůstávalo určité množství vody ? Proč? Aby nečistoty nezasychaly na sítu?

Jsem názoru, že pokud je spodní strana výtokového otvoru bubnového filtru výše než horní strana výtokového otvoru v biologické filtraci tak tím nic nepokazím. Maximálně zbytečně nutím čerpadlo tlačit vodu o několik (110 mm) výše.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika