Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ještě pořád tu diskusi sleduji a nustále měním projekt ve své hlavě. Sběrná šachtice je ve slepě zabetonovaná, s tím už nehnu. Nastěstí mám v šachtici u vstupu z guly i vstupu ze skimru šoupátko 110 mm. Takže mohu v budoucnu dělat pokusy a ověřovat teorii v praxi. Ctím názor pana Hrkala, že množství protečené vody přes filtraci musí být vždy plus. Taktéž se mi zdá Standův teoren, že základ úspěchu je sbírat a čistit nečistoty z hladiny za asi správný. Do šachtice bude přitékat vody oběmi vstupy ale především gulovým vstupem z důvodu tlaku výše sloupce nad ním. Když budu chtít preferovat skimrový vstup tak musím přiškrtit šoupátko na gulovém vstupu. Tím se mi ale sníží celkový přítok do šachtice a tím i množstí přefiltrované vody za hodinu. Zbylo mi čerpadlo 4500 l/h ze starého jezírka tak jej zapojím v šachtě na skimrový vstup a tím budu vtok vody ze skimru do šachtice urychlovat a nemusím brzdit šoupátkem vtok vody z guly. Tím zrychlím oběh vody z jezírka do šachtice a tím i více vody půjde do bubnového filtru. Od Benyho obšlehnu jak si udělat biologickou filtraci a za ušetřené peníze koupím vysavač jelikož se bez něj asi žádné jezírko s průzračnou vodou neobejde.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika