Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To jste mi vzali vítr z plachet. Problém sklípku je, že je malý. Mám k dispozici prostor podél jedné stěny dlouhý 275 cm dlouhý a široký 75 cm. Z délky 265 již šachta pro čerpadlo zahrala 75 cm. Je vsazena do dna. Nad ní sice prostor je ale čerpadlo by muselo tlačit vodu do vetší výšky. Takže vedle šachty zbývá prostor 190 cm. Jeden vortex má průměr 65 cm takže dva jsou 65 x 2 = 130 a zbude mi 60 cm a to je na filtr málo. Když bych jeden vortex dal 70 cm nad šachtu tak mi zbude 190 - 75 = 115 cm na filtr a to je taky málo. Když bych dal větší filtr ven z důvodu nedostatku místa ve sklepě tak mi na zimu zamrzne a já bych chtěl docílit celoroční filtraci. Jak máte velké filtry k objemu jezírka?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika